Skocz do zawartości

Root dla Redmi Note 3 Pro


kufciak

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, stawiam ze bedzie dokladnie odwrotnie. Ten telefon to chyba dopiero za kilka dni bedzie mial oficjalną prezentacje w Indiach. Z racji procka będzie pewnie sporo customow. Swoje tez robi cena, w niektorych sklepach za wersje 3/32 trzeba dac ponad250$,dodając vat do tego robi sie ok 1300zl. To nie jest malo. Ale cena zaraz sie unormuje. W Chinach roznica pomiedzy snapem a x10 to 100yuanow, czyli ok 15$. U reselerow wychodzi 30-50$. To nie jest normalne

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja Root Redmi Note 3 Pro snapdragon 650.Zrobilem u siebie i dziala

http://en.miui.com/thread-234857-1-1.html

Po restarcie telefonu pojawia sie pasek ladowania(wgrywania czegos) ktory chwile trwa.NIe wymaga odblokowanego bootloadera.

Opis tutaj

http://forum.xda-developers.com/redmi-note/general/root-xiaomi-redmi-note-3-pro-snapdragon-t3327068

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pod podanym linkiem ne ma aplikacji na PC tylko ściąga się apk na telefon.

Podłączyłem do kompa włączyłem debugowanie i zainstalowalem apk na telefonie odpaliłem doszło do 100% zrestartowałem pokazał się ten pasek jakby coś wgrywało i nadal nie mam roota...

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xylaxos napisał:

a możesz opisać jak robiłeś to? może gdzieś popełniamy błąd.

mi po ponownym uruchomieniu telefonu pokazuje się pasek jak przy aktualizacji ale root znika..

jak telefon jest zrootowany to nie mogę zainstalować aplikacji wymagjących roota pokazuje się "error". a jak root znika to wszystko mogę normalnie zainstalować...

ma ktoś jakiś pomysł?

 

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pojawiał się pasek, teraz doszedłem do sytuacji w której po reboocie tracę roota, jednak wystarczy wejść w tą apkę która się zainstalowała, kliknąć root i bez restartu go dostaję.

EDIT: nawet po zrootowaniu apki niby dostają dostęp do roota ale nie działają jak powinny (testowane na adaway oraz gameguardian)

Edytowane przez kamaloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jak pojawia sie  komunikat na ekranie telefonuy ze instalacja zostala zablokowana  dalem na wiecej szczegolow i wybralem  zainstaluj mimo to (niebezpieczne).I to wszystko.

13 minut temu, marcinj6 napisał:

 

za każdym uruchomieniem pojawia się ten pasek... możesz zainstalować root explorera albo inną apke wymagającą roota?

Wydaje mi sie ze rom multilanguage nie ma z tym nic wspólnego chyba..

P.s odinstalowywales moze app store? I dzialaja Ci theme mozesz je pobierac?

Tak moge instalowac aplikacje wymagajace root i zmieniac ustawienia uprawnien.Root checker tez wskazuje ze  root jest prawidlowo zainstalowany.I kilkanascie razy wylaczalem  telefon i  restartowalem i root nie znika.

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, xylaxos napisał:

Na tej moje wersji mulilanguage  pobralem z linka ten program,zainstalowalem na windowsie tak jak pokazuja na zdjeciaach od 1-4 potem restart i to wszystko.U was tez po pierwszym restarcie jest ladujacy sie pasek?

Na wersji multilanguage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem. Super, że według kingroota jest root, ale tak właściwie to nic nie działa. Titanium backup funkcje dla roota nie działają (niby zamraża aplikacje, a tak naprawdę nic nie robi), greenify się wywala przy włączonych funkcjach roota, odinstalować aplikacji systemowych też się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie zauważyłem że niby jest root a tak naprawdę go nie ma i nie działa... trzeb chyba czekać na inną metodę rootowania..

Xylaxos a u Ciebie wszystko działa normalnie? Mozesz zamrażać i usuwać apki systemowe?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamraza normalnie i moge usuwac aplikacje systemowe bez problemu.Moja wersja pochodzi z HK na ali.Watpie tez zeby to byla wersja global bo w  statusie urzadzenia  pod pozycja IMEI jest polecenie "pokaz szczegoly" i jak klikam to wraca do "Informacje o telefonie".Watpie zeby orginalny soft mial taki problem( przez wpisanie kodu wyswietla IMEI normalnie) ale jest napisane MIUI Global 7.1 Stable.

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, xylaxos napisał:

U mnie zamraza normalnie i moge usuwac aplikacje systemowe bez problemu

ha czyli jednak masz jakiś dziwny rom:p

a usuwałeś może app store i nadal jest możliwość pobierania tematów??

jakie apki usuwałeś?

ja bym się pozbył tych apek tylko nie wiem czy system by się nie posypał.

1. mi cloud

2. games

3.mi wallet

4. mi credit

5. app store

6. yellow pages

Możesz napiszesz jakie Apki można bezpiecznie usuwać? jak pojawi się root na 7.1.18.0 to wtedy będzie wiadomo co można usunąć bezpiecznie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...