Jump to content

Podlaczanie do PC (Win 7)

kempostadi

Recommended Posts

Witam,

mam problem z podlaczeniem telefonu do PCta z Win7.

Proba instalacji sterownikow po podlaczeniu tel kablem USB konczy sie fiaskiem. Mam odblokowany Debug mode.

MiPCSuite czy polaczenie bezp nie widzi telefonu.

Jesli komu sie udalo (a zapewne tak) to prosze o instrukcje.

Z gory dzieki - pozdrawiam!

Podpinam się pod temat ponieważ program Mii PC Suite również nie widzi mi Redmi 3. Czy jest to związane z tym, że nie ma jeszcze Global ROM, czy po prostu to jest nowy telefon i trzeba czekać na aktualizację programu Mii PC Suite ?

Po podłączeniu telefonu kablem do komputera sterowniki zainstalowały się od razu (Win 10). Co do Mi PC Suite, po aktualizacji softu do 7.1.2.0 telefonu nie wykrywa. Znalazłem nieoficjalną wersję po angielsku, która wykrywa telefon bez problemu. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=225600 niektóre wyrazy są po chińsku, ale to w niczym nie przeszkadza.

• 2 weeks later...

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat jako żółtodziób w temacie Redmi 3 i w ogóle niezbyt zaawansowany użytkownik Androida.

Otóż mając Redmi 3, jakiego programu potrzebuję, żeby nawiązać połączenie Windowsa z telefonem i ewentualnie móc coś podglądać, edytować, kopiować pliki, SMS-y itp.?

I druga sprawa, czy jest możliwość łatwego przeniesienia SMS-ów i kontaktów z Samsunga na Redmi 3?

• 2 weeks later...

Ja też się podepne.

Mam fona z wgranym miui 7.1.3.0 i komputer (Win7) wyrzucił przy pierwszym podłączeniu, że nie można zainstalować sterownikow. Nie widzi więc fona w trybie MPT , a jedynie pokazuje się w trybie aparatu. Reszta działa normalnie. Można coś z tym zrobić domowym sposobem? Tylko poproszę lopatologicznie, bo ja zielony jestem...

Bo nie bądźcie tacy... Pomóżcie laikowi. Trzeba coś przeinstalowac? I jak to zrobić bez możliwości podłączenia do kompa. Telefon mam kilka dni i nic z softem jeszcze nie mieszałem...

1 godzinę temu, gowoj napisał:

Bo nie bądźcie tacy... Pomóżcie laikowi. Trzeba coś przeinstalowac? I jak to zrobić bez możliwości podłączenia do kompa. Telefon mam kilka dni i nic z softem jeszcze nie mieszałem...

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zainstaluj Mi PC Suite stąd lub to nieoficjalne, może doinstaluje jakieś sterowniki

Pepso94 - jesteś wielki... :)

Zainstalowałem Mi PC Suite z pierwszego linka i nic.... Krzyczał że stary soft czy coś takiego (nie znam dobrze angielskiego).... Więc zainstalowałem jeszcze raz, potwierdziłem jakieś chińskie znaczki i WOW!  Zadziałało. Komputer i MiPCSuite widzą fona... Masz u mnie kratę browara, bo już chciałem odsyłać do sprzedawcy, a ponieważ kupiłem na xiaomi.com.pl , to żegnałem się z fonem pewnie na miesiąc + flaszka nervosolu...

Jeśli złamałem jakąś zasadę forum, to proszę o wyrozumiałość przez wzgląd na mój wiek i radość...

13 godzin temu, gowoj napisał:

Pepso94 - jesteś wielki... :)

Zainstalowałem Mi PC Suite z pierwszego linka i nic.... Krzyczał że stary soft czy coś takiego (nie znam dobrze angielskiego).... Więc zainstalowałem jeszcze raz, potwierdziłem jakieś chińskie znaczki i WOW!  Zadziałało. Komputer i MiPCSuite widzą fona... Masz u mnie kratę browara, bo już chciałem odsyłać do sprzedawcy, a ponieważ kupiłem na xiaomi.com.pl , to żegnałem się z fonem pewnie na miesiąc + flaszka nervosolu...

Jeśli złamałem jakąś zasadę forum, to proszę o wyrozumiałość przez wzgląd na mój wiek i radość...

no niestety pomimo podpowiedzi Pepso94 u mnie dalej to samo - it looks some drivers are missing...

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...