Skocz do zawartości

Xiaomi Mi4s - wysyłka 24H - 1249zł + GRATIS przejściówka USB Type-C


Buriza

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do kupna najnowszego modelu

Xiaomi Mi4s

Wysyłka 24H

1.jpg

kolor złoty (innych wersji Xiaomi nie sprzedaje!)

GRATIS dorzucamy oryginalną przejściówkę Xiaomi USB Type-C 

Możliwy zakup na raty / prosta płatność w PLN / kontakt w języku polskim ;)

http://allegro.pl/xiaomi-mi4s-64gb-2xsim-lte-13mpix-snap808-gratis-i6027038061.html

Edytowane przez Buriza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PurpleHaze napisał:

Jak rozumiem, w przypadku kuriera doplata vat to raczej pewnik?

Absolutnie NIE! 

Radzę nie zwracać uwag na porady od osób, które zamówiły 10 razy z aliexpress towar i później wypisują takie bzdury na necie jak DHL to 100% VAT czy inne wyssane z palca brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Buriza napisał:

Absolutnie NIE! 

Radzę nie zwracać uwag na porady od osób, które zamówiły 10 razy z aliexpress towar i później wypisują takie bzdury na necie jak DHL to 100% VAT czy inne wyssane z palca brednie.

Czyli podobnie jak w przypadku standardowej poczty, moze sie trafic, ale nie musi?

Czy cos w stylu opcji jak ibuygou oferuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PurpleHaze napisał:

Czyli podobnie jak w przypadku standardowej poczty, moze sie trafic, ale nie musi?

Czy cos w stylu opcji jak ibuygou oferuje?

Trafi się lub nie. Nie wiem jak w Twojej okolicy, ale jak ja zamawiałem do Gdańska (okolice) paczki DHL'em to zawsze mi naliczali od deklarowanej wartości na paczce, nigdy nic nie pisali, tylko dostawałem info, że przy odbiorze będę musiał dopłacić xxPLN. Chyba, że paczka była do tych ~45$ (czy tam euro), wtedy się zdarzało, że prosili o papierki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL to 99 %wat  choc ludzie nie zdaja sobie z tego sprawy bo dhl inaczej to nazywa zapomnialem jak . Dhl ma profit z tego wiem im tez zalezy by Wat był. Chyba ze ktos robi tak jak Top-One  na ali wysyłka do uk tam placi vat przepakowuje i wysyła do Polski za . Wtedy mozemy byc pewni ze nie bedzie watu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL to 99 %wat  choc ludzie nie zdaja sobie z tego sprawy bo dhl inaczej to nazywa zapomnialem jak . Dhl ma profit z tego wiem im tez zalezy by Wat był. Chyba ze ktos robi tak jak Top-One  na ali wysyłka do uk tam placi vat przepakowuje i wysyła do Polski za . Wtedy mozemy byc pewni ze nie bedzie watu. 

Skad taka rewelacja?

I pisze sie Vat a nie Wat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dzieniol napisał:

Buriza, proszę odpowiedz na moją wiadomość prywatną. Czekam już ponad 4 dni. Dzięki!

Proszę napisać jeszcze raz wiadomość bo nic do nas nie dosżło.

 

5 godzin temu, crazyraven napisał:

Czy posiadają j. polski ?

Oczywiście, że nie.

 

Mi4c złote mamy już NA STANIE! Wysyłka natychmiastowa :)

 

Mi5 64GB kolor biały otrzymamy dostawę za 48H

ale już wyprzedane ;)

Zostawiliśmy ostatnie 2 sztuki, które wylądują na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że lepszą cenę wystawicie na allegro, także się jeszcze pewnie wstrzymam. No ale skoro tylko 2 sztuki, to się nie dziwie, że taka cena, tym bardziej, że jeszcze VAT może być 50/50 ;) Jednak trzeba będzie poczekać jeszcze trochę czasu z wymianą telefonu.

PS: Panie BURIZA na kiedy planujecie mieć następną "większą" dostawę telefonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zycia na 10 paczek DHL za 10 zapłacilem wat. Co poczta zdarzyło mi sie tylko raz. 

To znaczy ze juz wszyscy placa? Dziwne bo ja i wielu uzytkownikow nie zaplacilismy. Te rewelacje to sobie mozesz w cztery litery wsadzic. Ja mialem taki okres ze przez poczte przez kilka miesiecy wszystkie paczki zatrzymywali i bylo ich na pewno z 10. Teraz od roku ani zadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tosshi2 napisał:

To znaczy ze juz wszyscy placa? Dziwne bo ja i wielu uzytkownikow nie zaplacilismy. Te rewelacje to sobie mozesz w cztery litery wsadzic. Ja mialem taki okres ze przez poczte przez kilka miesiecy wszystkie paczki zatrzymywali i bylo ich na pewno z 10. Teraz od roku ani zadnej.

Tak poczytaj może jak działa dhl i wypowiedzi ludzi którzy sie na tym znają. Jak masz wpisana prawdziwa wartość nie ma możliwości by cie  VAT ominął  mówimy oczywiście o paczka za ponad 22 $ ,chyba ze jak tłumaczyłem  top one z alli znalazł sposób na to by nie było vatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytaj może jak działa dhl i wypowiedzi ludzi którzy sie na tym znają. Jak masz wpisana prawdziwa wartość nie ma możliwości by cie  VAT ominął  mówimy oczywiście o paczka za ponad 22 $ ,chyba ze jak tłumaczyłem  top one z alli znalazł sposób na to by nie było vatu

Hehehe proponuje poczytac najpierw przepisy celne. Nastepnie zapoznaj sie jak chinczycy deklaruja paczki i potem sie wypowiadaj. Widac ze nie wiesz kiedy paczki podlegaja zwolnieniu a kiedy sa opodatkowane. Nie wiesz jak dziala urzad celny i jak odbywa sie odprawa celna. Co do pseudofachowcow to wybacz ale czlowiek ktory zamowil 1-10 paczek to nie fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tosshi2 napisał:

Hehehe proponuje poczytac najpierw przepisy celne. Nastepnie zapoznaj sie jak chinczycy deklaruja paczki i potem sie wypowiadaj. Widac ze nie wiesz kiedy paczki podlegaja zwolnieniu a kiedy sa opodatkowane. Nie wiesz jak dziala urzad celny i jak odbywa sie odprawa celna. Co do pseudofachowcow to wybacz ale czlowiek ktory zamowil 1-10 paczek to nie fachowiec.

Zamowilem mase paczek.  Myslisz ze celnicy sie jeszcze łapia na gity i wartosc 10 usd. To nie sa głupi ludzie i sami przegladaja rozne forum.  Ze sobie zamówiles pare szkiełek za pare $ nie czyni ciebie eksperta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem mase paczek.  Myslisz ze celnicy sie jeszcze łapia na gity i wartosc 10 usd. To nie sa głupi ludzie i sami przegladaja rozne forum.  Ze sobie zamówiles pare szkiełek za pare $ nie czyni ciebie eksperta

Hehe no to oswiec mnie fachowcu jak wyglada zwolnienie z vat na paczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...