cincin27

Użytkownicy
 • Content Count

  1,754
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by cincin27

 1. Po tej aktualizacji telefon trochę sprawniej działa. Pojawiła się opcja do wprowadzenia prywatnego DNS w opcjach połączenie i udostępnianie przez co nie trzeba tego zmieniać apkami
 2. - u mnie bez problemu łapie na brzegach ekranu, zresztą mam włączone gesty pełnoekranowe to jakby coś nie działało to bym wychwycił - niestety tak, pewnie najlepiej zaopatrzyć się w jakiś zewnętrzny problem - u mnie z włączonym trybem ciemnym bez problemu jeden dzień intensywnego użytkowania (około 7-9h SoT albo nawet więcej, bo nie udaje mi się go rozładować w ciągu jednego dnia, ale mimo to ładuję codziennie) - da się - czytnik w ekranie nie jest jakiś rewelacyjny, najlepiej mieć bardzo cienkie szkło albo w ogóle nie korzystać z dodatkowej ochrony ekranu
 3. @kubica To może pisz w dziale Mi 5 a nie Mi 9 Lite skoro to jego dotyczy problem.
 4. @kubica Powiedz mi jedno, jak telefon z września 2019 możesz używać od ponad 2 lat? Chyba pomyliłeś działy.
 5. @ma4r Mi tak samo wywalało po każdym uruchomieniu ponownie telefonu, chociaż myślałem, że to kwestia używania w przeszłości dual apps (sklonowanych aplikacji). Pomógł restart do ustawień fabrycznych.
 6. U mnie też mam już MIUI na androidzie 10. Czasami mam problem z oglądaniem filmów na pełnym ekranie w przeglądarce Opery, ale to raczej kwestia tej aplikacji a nie systemu.
 7. @eNse U mnie najpierw spróbowałem przełożyć do telefonu, który obsługuje VoWiFi, ale po wysłaniu SMSa pojawił się komunikat telefon nie obsługiwany (chociaż na ich liście jest). Dopiero kontakt z czatem pomógł (za pierwszym razem).
 8. U mnie to samo. Chociaż ja myślałem, że to przez wczorajsze wpisywanie kodów na VoLTE i VoWiFi.
 9. Jak korzystasz częściej z danych mobilnych to już dowolna kwestia, bo to ustawienie odnosi się tylko i wyłącznie do VoWiFi. Ja mam ustawione preferuj wifi, bo u mnie jest kiepski zasięg sieci i korzystam wtedy z WiFi Calling.
 10. A dobra, przegapiłem.
 11. U mnie się wyświetla ikona VoLTE, tak samo teraz pokazuje VoWiFi. Najprościej to zadzwoń do kogoś. Jeśli przerzuci Cię z LTE do H+ to znaczy, że nie działa poprawnie. Albo druga opcja tak jak pisze @FromWP. Włącz WiFi Calling, wybierz preferowanie WiFi i spróbuj zadzwonić - powinna być informacja, że rozmowa jest wykonywana przez WiFi.
 12. @Maciej_94 Nie mam pojęcia. Ja mam Mi 9 Lite w Play i u mnie wystarczyło: wpisać kody, przełożyć kartę do telefonu obsługującego VoWiFi, wysłać SMS o treści START na numer 282, przełożyć kartę do głównego telefonu.
 13. Po wpisaniu kodu ma wyskoczyć disabled. Wtedy pojawią się opcje w ustawienia->karty sim i sieci komórkowe->twoja karta sim. Jak ich nie ma to możliwe, że Note 7 nie jest wspierany/nie obsługuje tych usług.
 14. Edit. Nowa karta nic nie pomogła. Dopiero jak zrobiłem reset telefonu do ustawień fabrycznych to zaczęło działać normalnie. Teraz nie usuwa karty po restarcie telefonu i nie każe jej konfigurować od nowa.
 15. Ja miałem mastercard. Nie wiem czy czasem coś się nie pochrzaniło jak dodawałem kartę raz do jednego konta google, raz do drugiego a potem usuwałem kartę i cały profil płatności a potem próbowałem dodać tę samą kartę do innego profilu płatności.
 16. @FromWP No próbowałem teraz i nie dało rady. Spróbuję od innej strony, zamówiłem nową kartę, tym razem Visa. Edit. Zostawiłem tylko jedno konto google. Jak mi przyjdzie karta to będę testował.
 17. @FromWP Chyba zrobię restart do fabrycznych... U mnie wygląda to tak: przez apkę mBanku dodaję kartę do Google Pay, robię restart telefonu, uruchamiam ponownie Google Pay, chwilę pokazuje mi to poprzednie konto a potem pyta, które konto google użyć (mam kilka maili). Po wybraniu tego, z którym mam połączony bank pojawia się zero kart.
 18. No chyba tak będzie. Usunąłem kartę i wycofałem dostęp do Google Pay i przy ponownej próbie dodawania karty mam komunikat: "Nie można skonfigurować płatności zbliżeniowych. Aby rozwiązać ten problem, skontaktuj się ze swoim bankiem. Nadal możesz płacić tą kartą w usługach Google oraz innych aplikacjach i witrynach." Edit. Udało się połączyć na innym koncie email. Po restarcie telefonu uruchamiam apkę Google Pay, pyta mnie jakiego konta użyć i nie mam karty...
 19. Nie wiem czy to błąd spowodowany oprogramowaniem telefonu, czy Google Pay, czy tak ma być, ale po restarcie telefonu muszę na nowo konfigurować kartę. Co prawda nie w pełni, tylko muszę podać kod CVV, zaakceptować regulamin i potwierdzić SMSem. U Was też tak jest?
 20. Nie robiłem przywracania ustawień. Bez tego telefon działa bardzo dobrze.
 21. U mnie też pojawiła się aktualizacja do Androida Q.
 22. Dlatego używam go do aktywacji VoLTE i VoWiFi na Mi 9 Lite. Oficjalnie VoLTE ten LG nie obsługuje, ale po przełożeniu karty do Xiaomi działa.
 23. U siebie włączyłem jeszcze raz z LG K8 2017 i po przełożeniu karty od dwóch godzin VoWiFi śmiga (siedzę w domu, więc VoLTE nawet nie sprawdzam, bo mam słaby zasięg).