Jump to content

cincin27

Użytkownicy
 • Content Count

  1,770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by cincin27

 1. Nic nie robiłem a dzisiaj wróciło mi VoLTE
 2. @brawo Sprawdziłem u siebie i faktycznie VoWiFi działa a tylko nie mam VoLTE. Ale i tak czasami mając znaczek VoLTE podczas połączenia w moim przypadku telefon przechodził na H+.
 3. U mnie też dzisiaj przestało działać VoLTE. VoWiFi działa.
 4. Tylko aktualizacja zabezpieczeń na te z września 2020.
 5. Mieszkam na wsi, na obrzeżach zasięgu Play. Dzięki VoWiFi mam gdzieś problemy z zasięgiem nawet na 2G a dodatkowo mam szybsze łączenie i lepszą jakość połączeń.
 6. Na Mi 9 Lite w Play nadal działa mi VoLTE i VoWiFi z identyfikacją rozmówcy a kilka dni temu doszła jeszcze opcja czatu RCS.
 7. No właśnie nie widać całego. Nie wiadomo czy masz rom EEA (QFCEUXM), czy global (QFCMIXM).
 8. @Pitero A jaką masz obecnie wersję i z których plików próbujesz wgrać?
 9. @pkonrad Ja nie ogarnąłem, że ta wersja 12.0.3.0 to rom EEA a nie global.
 10. @jawala A masz może paczkę OTA z 12.0.2.0 do 12.0.3.0? U mnie nie wyszukuje aktualizacji po zmianie regionu i nie idzie zainstalować z linków wyżej.
 11. W sensie zmieniłeś region na Stany Zjednoczone i znalazło Ci aktualizację z 12.0.2 na 12.0.3 ?
 12. Ja mam. Na baterię nie zwracam uwagi, bo i tak ładuję codziennie, ale cały czas mam lagi po odblokowaniu pulpitu mimo aktualizacji miui launchera.
 13. Moim zdaniem za dużo tych animacji w MIUI 12. Odblokowuję telefon czytnikiem linii papilarnych i mam spowolnioną animację pokazywania się ikon.
 14. U mnie nie była jeszcze widoczna, ale zainstalowałem z linku wyżej.
 15. Po tej aktualizacji telefon trochę sprawniej działa. Pojawiła się opcja do wprowadzenia prywatnego DNS w opcjach połączenie i udostępnianie przez co nie trzeba tego zmieniać apkami
 16. - u mnie bez problemu łapie na brzegach ekranu, zresztą mam włączone gesty pełnoekranowe to jakby coś nie działało to bym wychwycił - niestety tak, pewnie najlepiej zaopatrzyć się w jakiś zewnętrzny problem - u mnie z włączonym trybem ciemnym bez problemu jeden dzień intensywnego użytkowania (około 7-9h SoT albo nawet więcej, bo nie udaje mi się go rozładować w ciągu jednego dnia, ale mimo to ładuję codziennie) - da się - czytnik w ekranie nie jest jakiś rewelacyjny, najlepiej mieć bardzo cienkie szkło albo w ogóle nie korzystać z dodatkowej ochrony ekranu
 17. @kubica To może pisz w dziale Mi 5 a nie Mi 9 Lite skoro to jego dotyczy problem.
 18. @kubica Powiedz mi jedno, jak telefon z września 2019 możesz używać od ponad 2 lat? Chyba pomyliłeś działy.
 19. @ma4r Mi tak samo wywalało po każdym uruchomieniu ponownie telefonu, chociaż myślałem, że to kwestia używania w przeszłości dual apps (sklonowanych aplikacji). Pomógł restart do ustawień fabrycznych.
 20. U mnie też mam już MIUI na androidzie 10. Czasami mam problem z oglądaniem filmów na pełnym ekranie w przeglądarce Opery, ale to raczej kwestia tej aplikacji a nie systemu.
 21. @eNse U mnie najpierw spróbowałem przełożyć do telefonu, który obsługuje VoWiFi, ale po wysłaniu SMSa pojawił się komunikat telefon nie obsługiwany (chociaż na ich liście jest). Dopiero kontakt z czatem pomógł (za pierwszym razem).
 22. U mnie to samo. Chociaż ja myślałem, że to przez wczorajsze wpisywanie kodów na VoLTE i VoWiFi.
 23. Jak korzystasz częściej z danych mobilnych to już dowolna kwestia, bo to ustawienie odnosi się tylko i wyłącznie do VoWiFi. Ja mam ustawione preferuj wifi, bo u mnie jest kiepski zasięg sieci i korzystam wtedy z WiFi Calling.
×
×
 • Create New...