Jump to content

AdBloczek

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by AdBloczek

 1. Właśnie ściągam unlockera. Mam nadzieję, że przekonam się do większego rozmiaru, bo rozmiarowo Redmi 3 bardziej mi pasuje. Gdyby nie cebula to bym nie kupił, ale w końcu będę widział diodę led na czarnej ramce + nowszy android bez rezygnacji z miui.

 2. Co mają z tego użytkownicy Mi2 i innych starych modeli? Chociażby szansę, że w przyszłości uciążliwe błędy zostaną załatane. Takiej nadziei inni producenci nie dają swoim klientom przez tak długi czas. Jak po 5 miesiącach nie widzisz ŻADNEJ różnicy, to może to świadczyć o problemach ze wzrokiem. Wolałbyś aby Mi2 zostało na Miui 6 lub 7?

  A błędy były, są i będą. Niektóre zostają naprawione, na ich miejsce pojawiają się inne. Trzeba przyznać, że ogólnie rzecz biorąc aktualizacje w wydaniu Xiaomi nie są idealne, ale przynajmniej nie ma sytuacji, że zostanie wydana wersja nie nadająca się do użytku i nic z tym nie można zrobić, bo nie będzie już aktualizacji.

   

 3. 16 godzin temu, galakty napisał:

  Mogliby przestać i się skupić na nowszych. Fajnie, że wspierają, ale 5 lat to przesada...

  Większość producentów wspiera głównie flagowce, a i tak zazwyczaj nie dłużej niż 2 lata i ludzie narzekają z tego powodu. Xiaomi wspiera nawet 5 lat i... ludzie też narzekają. Masakra.

  To, że wspierają starsze modele nie musi znaczyć, że nowsze na tym cierpią.

  • Like 2
 4. @paveu

  Zgadza się, ale moje Redmi 3 nie ma czytnika, więc mnie ten problem nie dotyczy. Mi Band mi w pełni zastępuje czytnik ;p

  Orientujecie się może, czy w innych smartfonach Xiaomi też występuje aż tak duży drenaż podczas korzystania z bluetooth? Na romach wyższych niż historyczny 7.1.3 bateria spada... 3 razy szybciej niż bez opaski. Jest to jedyny powód dla którego czasami zastanawiam się nad zmianą telefonu, ale z drugiej strony wydajność jest tutaj wystarczająca, a dopłacać kilka stówek dla tej jednej rzeczy trochę szkoda :)

   

   

 5. To zależy od ładowarki i/lub kabla. Podczas ładowania oryginalną ładowarką na oryginalnym kablu nie ma u mnie tego problemu.

  Miałem wcześniej powerbank Xiaomi 10400 mAh i również nie było tego problemu. Teraz kupiłem mniejszy powerbank, również Xiaomi (5000 mAh) i ekran świruje niesamowicie.

 6. Ja nie liczę na aktualizację do wyższej wersji androida :)

  Z jednej strony szkoda, z drugiej to i tak bez znaczenia.

  Już minął ponad rok odkąd mam Redmi 3 i bez wątpienia był to mój jeden z najlepszych zakupów. Szkoda tylko, że niesamowicie wcina baterię w połączeniu z Mi Bandem, przez co nie wyróżnia się na tle innych telefonów (bez Mi Banda)... Coś za coś - z opaski na pewno nie zrezygnuję, bo za bardzo się przyzwyczaiłem :)

 7. Polecam najnowszy rom 7.1.5, szczególnie osobom posiadającym MiBanda.

  22 godziny pracy, w tym tylko 1h SOT i 71% zostało. To nie jest super wynik dla osób które nie mają opaski, ale MiBand w Redmi 3 zawsze wyjątkowo drenował baterię. Na ostatnim romie telefon rozładowywał mi się w 10-15h z zerowym czasem włączenia ekranu.

 8. 7 minut temu, FromWP napisał:

  Generalnie według przytoczonego poradnika da się zrootować przynajmniej do czasu następnej aktualizacji. Co potem zobaczymy. 

  Robię zgodnie z poradnikiem, automatycznie przełącza mnie do trybu fastboot, "instaluje" TWRP i wyświetla się w konsoli komunikat, że ma mnie przełączyć do TWRP, ale telefon zostaje w trybie fastboot. Wiesz może o co chodzi?

×
×
 • Create New...