FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6,488
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

FromWP last won the day on June 8 2019

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,306 Excellent

11 Followers

About FromWP

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7, Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takie wartości to prawdopodobnie granice błędu tego co pokazuje stan baterii. Chyba niepotrzebnie "dzieli włos na czworo", tak zwany drenaż to inna bajka.
 2. A niby jak taka wbudowana antena w słuchawki bezprzewodowe miała by działać? Bezprzewodowo zastąpić przewód?
 3. Nie ma, powinno wystarczyć odblokowanie telefonu. Jedyne co możesz sprawdzić w uprawnieniach aplikacji mBanku to zezwolenie na "wyświetlanie wyskakujących okien w tle" (ale to raczej przy używaniu blika potrzebne).
 4. Problem polega na tym, że każdy z operatorów wprowadza te usługi po swojemu i dla każdego potrzebne są inne ustawienia modemu. Z iPhonami najłatwiej. Włączają VoLTE z automatu, ale w tym w którym uruchomiłem usługę nie działała, wywalało z LTE do 3G, a w ustawieniach opcji brak (bo iPhon wie lepiej i nie potrzebna). Tylko VoWiFi działało. W Mi 9 Lite działa jedno i drugie (odpukać w nie malowane, bo nie wiadomo jak długo, mogą zbanować)
 5. @newelco "Orange" i wszystko jasne. Oni byli chyba ostatnim operatorem który zniósł simlocki, ale walczyli do końca. Dwa że przygoda Orange z Xiaomi trwa dosyć krótko. Tak naprawdę wszyscy operatorzy najchętniej pozwalali by na VoLTE i VoWiFi tylko w telefonach przez nich brandowanych (jakby wgrywali sami ustawienia modemu, to mogło by to mieć jakiś sensu, ale tego nie robią).
 6. @k120 IMS po uruchomieniu usługi zniknął. Jest tylko Play internet
 7. @electro69 idealnych niestety nie ma. Brakuje jej jeszcze pełnego trybu nocnego, aczkolwiek trudno do takiego w samsungowej, czy operze się przyzwyczaić (w amoledach przydatne). Najlepszym tłem jest brak tła (w trybie nocnym), albo coś w miarę jednolitego ciemnego w trybie normalnym.
 8. Samsunga jest ok, ale szybsza, lżejsza i z własnym blokowaniem reklam np. Via browser.
 9. Raczej większych, w A 40 wszystko zamula. Dodatkowo czytnik palca działa tragicznie. Można używać dowolnej przeglądarki, są takie które działają lepiej od chroma, czy tej od Xiaomi.
 10. Albo to wina andka 7 Nie wiem, raczej romu, niezależnie czy eu, czy global. Na Redmi note 7 też to nie działa a ma chyba Androida 9.
 11. @szybki10 na 99% miła pani się myli. To zadziała z notebookiem Xiaomi. Chyba że do tego jest dodatkowy soft na telefon, typu "Displaylink presenter", bo są takie przystawki działające z Xiaomi.
 12. A działa ten myk z activity launcher na xiaomi.eu na miui 10? Nie wiem, jak nie widać to prawdopodobnie nie.
 13. Prawdopodobnie sprawdzałeś stan IMS dla innego slotu.
 14. Powinieneś chyba mieć, chyba że masz rom z Androidem 10 i znowu coś zmienili.
 15. Jest jeden istotny plus. Jak masz LTE i używasz VoLTE, to połączenie z tobą jest dużo szybsze. Bez VoLTE trwa to czasami naprawdę długo, bo sieć musi zrzucić telefon do 3/2G żeby można było odebrać połączenie.