Jump to content

dudek

Użytkownicy
 • Posts

  213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by dudek

 1. W dniu 14.02.2023 o 18:48, Master napisał(a):

  ale nie na problemu tylko do czasu restartu ... czyli zostaje dwie opcje - nie robić restartów :) albo płacić przez aplikacje bankową ... w sumie chyba to nie jest jakiś duży problem tym bardziej że do zbliżeniowych są aplikacje - i działają dobrze z tego co zrozumiałem ... może za jakiś czas poprawi to jakaś aktualizacja Google lub systemowa - a póki co trzeba dawać sobie radę z tym co jest :) no chyba że robisz restarty co chwila (po co nie wiem ale może i tak być) to wtedy można spróbować wrzucić wersję stable i zobaczyć co będzie ... - można temat zgłosić też w wątku dla stable - może któryś załogant potwierdzi problem albo potwierdzi że go nie ma :)

  Chyba mnie źle zrozumiałeś.

  Robię restart. Przestawiam apke. I wszystko znowu działa. 

  Więc to żaden problem dla mnie 

 2. Piszę o płatnościach przez Google pay. Innej aplikacji nie używam. Po każdym restarcie telefonu płatności nie działają. Wyświetla się aplikacja Google Pay z czerwonym wykrzyknikiem.

  Wystarczy, że wejdę w usatwienia NFC, przestawie domyślną aplikację np. na mBank lub IKO, po czym wrócę do google pay. 

  Po tym tricku nie mam problemu z płatnościami.

 3. na MI12X, po każdym ponownym uruchomieniu telefonu muszę przestawić na w ustawieniach na inną aplikację niż google pay, po czym wrócić. Dopiero po tym płatności działają normalnie.

  I mam tak w każdej rownojowej wersji xiaomi.eu

 4. Dnia 18.06.2020 o 12:42, color1 napisał:

  Wcale nie działała dobrze: problemy z powiadomieniami na ekranie blokady, kontakty raz się pokazywały raz nie, problemy z przełączaniem pomiędzy wifi/lte, problem z gestem powrotu do poprzedniego ekranu/menu po odczytaniu nowego sms, czego nie było na 11.0.1.0

  U mnie zauważyłem tylko problem z powrotem do poprzedniego ekranu po odczytaniu sms (czasami).

  Ogólnie działa bardzo stabilnie. 

   

  Ale robię właśnie aktualizację do 11.0.3

 5. 1. Nie wiem

  2. W przypadku Redmi 4 Pro/Prime nie ma takiego zabezpieczenia. Możesz sobie wgrywać, co chcesz.

  3. Chyba nie.

  4. Nie wie,. Generalnie każda wersja oprogramowania, czy to global, czy xiaomi.eu dev, czy xiaomi.eu stable. Wszystkie działają poprawnie - oczywiście jak nie tworzysz dziwnych wynalazków i instalujesz na czysto.

  5. 9.6.1.0, jak i 10.1.1.0 GLOBAL STABLE działają bez zastrzeżenie. To samo mogę powiedzieć o xiaomi.eu STABLE. Zaznaczam, że u siebie zawsze instalowałem na czysto. Jakiegokolwiek drenażu baterii nie zaobserwowałem.

×
×
 • Create New...