limoo

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by limoo


 1. Hejka,

  W moim starym rupieciu Redmi Note 4x brakowało już miejsca (32 gb) i postanowiłem zrobić roota, żeby wykorzystać pozostale miejsce na karcie - jakieś 20 gb.

  Najpierw odblokowałem MIUI, potem wgrałem TWRP i zrobiłem hard reset.

  Po zalogowaniu się na konto xiaomi i przejściu wszystkich etapów zatrzymuje się na "Sprawdzam sieć... Jeszcze tylko kilka ostatnich szlifów. Może to potrwać minutę albo dwie"

  Czekam już godzinami.

  Po tym niefortunnym komunikacie zrobiłem już całego formata przez MiFlasha a także wgrałem alternatywnie Xiaomi.eu . Znowu staje na tym samym.

  Wyszperałem w internecie, że może chodzić o blokadę FRP.

  Czy miał ktoś z tym do czynienia? Oddawać na serwis czy telefon do śmieci? A może wgrać jeszcze inny rom? <desperacja>


 2. Panowie mam jeszcze jedno pytanko: znalazłem na Ceneo czarną wersję w cenie 1044zł z wysyłką w sklepie Siglo. Telefon ma polskie miui i roczną gwarancję. Dodatkowo mógłbym na niego wziąć fakturę. Czy pomijając kwestie ceny (drożej niż samemu z allie, ale taniej niż w x-kom) to będzie ta wersja, na której wszystkim najbardziej zależy? (b20, aparat, gwarancja w pl)?
   


  Po prostu zadzwoń i zapytaj jaka wersja


  Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


 3. Gdyby ktoś był zainteresowany europejską wersją z LTE B20 i 2 letnią polską gwarancją to telefony pojawiły się już w sklepie PC Project z Krakowa. Cena bardzo korzystna - 980 zł (sam już zakupiłem, czekam na przesyłkę)

  Jaki model aparatu?

  Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka