Jump to content

onbluer

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by onbluer

 1. Nie chcę jej sprzedać. Chciałbym po postu w końcu jakoś okiełznać jej konfigurację. Najbardziej denerwują mnie te problemy z synchronizacją. Naprawdę nie macie pomysłów jak rozwiązać ten problem?
   
  Mam dokładnie ten sam problem, powiadomienia z mi band tools w ogóle nie działają, cały czas wyskakuje mi ten komunikat, mam wersję RGB i mi4c. Mifit i mi band notify działają bez problemów :/

  Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  Dokładnie. W moim przypadku też tylko restart pomaga. Dziś postawiłem na nowo system, jednak problem nie zniknął. Zainstalowałem więc Mi Band Notify i jak narazie wszystko jest ok. Uważam, że problem leży po stronie Mi Band Tools.

  Zauważyłem także, że jeśli ustawię alarm w MiFit, to wibracja pojawi się nawet gdy wyłączę Bluetooth. To na plus. Przynajmniej nie muszę mieć cały czas włączonego BT. Mi Band Tools był w tym lepszy od Mi Band Notify, że przed włączeniem alarmu, uruchamiał BT i nawiązywał połączenie z opaską.

  f38e9de0a473ec738b5a12f772de71b3.jpg

 2. Nie chcę jej sprzedać. Chciałbym po postu w końcu jakoś okiełznać jej konfigurację. Najbardziej denerwują mnie te problemy z synchronizacją. Naprawdę nie macie pomysłów jak rozwiązać ten problem?

 3. Zainstalowałem MiFita z Marketu i nadal mam problem z synchronizacją opaski, gdy po jakimś czasie uruchamiam aplikację i chcę zaktualizować wyniki. W Mi Band Tools i Mi Band Notify wszystko jest w porządku.

  Gdzie może leżeć przyczyna problemów z MiFitem? Sprawdzałem wiele wersji i na każdej mam ten sam problem. Już tracę nadzieję, że kiedykolwiek będzie to dobrze działać. Zaczynam żałować pieniędzy wydanych na Mi Banda.

  Próbowałem już wszystkiego. Macie jeszcze jakieś pomysły.

  aha, no to świetnie wersja z google play niestety to samo :/ a jakiś powód czemu nie pokazują mi się wykresy snu z dzisiejszej nocy? do powiadomień ściągnęłam inną apkę, więc problem chyba rozwiązany

  Mam ten sam problem. Z jednej nocy dostaję wyniki, z drugiej już nie.

  e2b7c43162b08b28a210675b77638a92.jpg

 4. Jednak mi też to nie pomogło. Na dodatek ostatnio pojawiły się problemy z funkcją monitorowania snu i budzenia.

  W Mi Band Tools i Mi Band Notify wszystko jest w porządku.

  Gdzie może leżeć przyczyna problemów z MiFitem? Sprawdzałem wiele wersji i na każdej mam ten sam problem.

  407edf87cc1c4ae68cf90c7cbce80c92.jpg

 5. Nie spodziewałbym się, że rozwiązanie tego problemu będzie takie banalne. Szukałem opcji nadania uprawnień root dla SuperSu w ustawieniach systemu, tymczasem znajduje się ona w "Panelu Sterowania". Całkowicie wyleciało mi to z głowy. Zainstalowałem już pomyślnie SuperSu. Wszystko działa jak należy. Dziękuję za pomoc. d6298739bf17d63d46f9b164883821a5.jpg

  95e6531d7f5cadaa841d97730a2d75b7.jpg

 6. Cześć.

  Mam zainstalowany MIUI w wersji 5.12.31. Po aktualizacji do tej właśnie wersji, pobranej z MIUI Polska, straciłem prawa roota. Zainstalowałem więc najnowszą wersję SuperSu (pobraną z oficjalnej strony) przez TWRP. Po tej operacji i restarcie, system się nie uruchamia. Wyświetla się logo MIUI i dalej nic. Czekałem ponad 15 minut i system się nie uruchomił. Musiałem postawić go na nowo. Jak wgrać zatem SuperSu przez recovery?

  Będę wdzięczny za pomoc.

  Pozdrawiam.

 7. Dokładnie tak, może być budzik. Chodzi mi o to, żeby miał również zastosowanie w trakcie dnia. Odtworzenie jednego dźwięku i wibracji co określony czas.

  Ćwiczę świadomy sen. Potrzebuję takiej aplikacji do przypominania o testach rzeczywistości. Nie polecajcie mi tylko aplikacji z marketu konkretnie do tego celu, ponieważ już je sprawdzałam i nie spełniają moich oczekiwań.

×
×
 • Create New...