Jump to content

szuineg

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by szuineg

 1. U mnie to samo. Jak zauważyłem wynika to z tego że telefon uważa że na danym wifi nie ma internetu i rozłącza się. To samo od zawsze miałem podłączając się do kamery przez wifi, ale tam rzeczywiście nie ma internetu. Jak ręcznie się połącze, wyjdzie komunikat o braku internetu i dam kontynuuj mimo to to wifi działa.

  Ale po jakimś czasie zrywa połączenie. Testowane na 3 routerach, wszędzie to samo. Reszta sprzętów działa z wifi bez problemu.

   

  • Like 1
 2. Szybkie pytanie, mam aktualnie V10.2.30.0.PFAEUXM, czyli EEA. W poniedziałek dostałem powiadomienie o aktualizacji do miui 11. Po kilku godzinach je kliknąłem i wyskoczyło okno aktualizacji z informacją że brak dostępnych aktualizacji. Czyżby wycofano aktualizację że względu na kilka problemów o których pisaliście?

  Screenshot_2019-11-07-19-48-58-844_com.android.updater.png

 3. Dostałem odpowiedź z suportu, wiedzą i pracują już nad naprawą problemu

   

  Amazfit and Zepp Support (Amazfit)

  Sep 19, 23:14 PDT

  Hi there,

  Thank you for contacting Amazfit Customer Support. We apologize for all the inconvenience caused!

  We have already known this issue and are upgrading our server. For now, please kindly install the apk from the link below:

  https://drive.google.com/open?id=1RVGrQwrqEtXvUaMdTIoxoyoGmai99yAN

  Any updates, we will let you know. We appreciate your patience! Have a great day!

  Regards,
  Christine

  Amazfit Support

 4. 1 godzinę temu, Szaferski napisał:

  Niestety u mnie w mieście i okolicy nie ma oficjalnego sklepu, ale dzięki za podpowiedź.

  Ja na banggood za 20usd kupiłem.

  Na słabej ładowarce wychodzą errory, ale na oryginalnej z zestawu i na 36w crdc (aukey) chodzi jak złoto.

 5. Szybkie pytanko, czy z moim mi9 jest coś nie tak czy w każdym dioda LED jest tak żałosna? Jej jasność jest najgorsza z wszystkich telefonów jakie mam pod ręką: redmi note 2, Lumia 720, Xperia x, lg v20. W tych wszystkich telefonach LED świeci białym mocnym światłem, a w mi9 jest słabe i podchodzi pod żółty kolor. Czy to norma w tym telefonie?

  • Like 1
 6. załapałem problem i liczę na sugestie rozwiązania go bez formatu telefonu. Jakiś czas temu zauważyłem że dialer zaczął mi zamulać, patrzę a tu zamiast 5000 mam 50 000 kontaktów. Więc wszystko jasne, zaznaczyłem wszystkie kontakty i usunąłem, mój błąd że nie odłączyłem kont na czas. W trakcie usuwania odłączyłem konta, na koncie google i w chmurze xiaomi nie usunęło mi kontaktów. Potem wyskoczyło mi powiadomienie: "Synchronizuj zbyt wiele usuwanych Kontakty", którego nie da się usunąć i wisi mi w powiadomieniach od dwóch tygodni.

  Jak wszystko było wyczyszczone to włączyłem synchronizację, wgrały się wszystkie kontakty, po czym jak konto xiaomi zaczęło się synchronizować to zaczęły znikać kontakty. Wyłączyłem synchronizację, ale chcąc mieć zachowane smsy i zdjęcia za jakiś czas włączyłem ją i znowu zaczęło mi usuwać kontakty. Nie wiem już co robić, jakieś pomysły? Najbardziej się boję że po formacie będzie to samo.

 7. Od czasu przejścia na miui 8 aplikacja youtube nie zapisuje historii obejrzanych filmów. Wiem że to nie powinno mieć nic wspólnego, ale tylko to się zmieniło, od momentu jak zainstalowałem 6.6.30 i teraz na 6.7.14 youtube nie zapisuje historii. Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie. Od razu uprzedzam że sprawdziłem wszystkie opcje w YouTube jak i koncie google i wedle wszystkiego powinno się zapisywać i tak było do czasu zmiany miui na wersję 8.

  • Like 1
 8. Zgadzam się z przedmówcami, 3 godziny sot to jest max, na 6.6.17 było o wiele lepiej, ale tam nie było osobnych dzwonków dla kart sim, no i d*pa, jak wracać to raczej do miui7. Dziwne jest też to że przy 3 godzinach wyświetlacza włączonego to nie on jest głównym bateriożercą, tylko sygnał sieci. w tym momencie mam 40% baterii, ekran włączony przez 1:53 co jest 13%, a sygnał sieci zjadł 42,3%! nigdy tak nie miałem. dane włączone może przez 1-3 godzin w ciągu dnia. wifi ciągle on.

×
×
 • Create New...