Jump to content

fatis

Użytkownicy
 • Posts

  330
 • Joined

 • Last visited

Status Updates posted by fatis

 1. Mrosi - zadałem pytanie o ten dziwny bluetooth - problem jest taki że nie bardzo wiem co można wpisać w szukajkę aby znaleźć rozwiązanie - wpisałem bluetooth i lecę 4-5 stronę i rozwiązania nie ma. Widziałem 2-3 tematy które zamknąłeś z takim samym opisem. Może to gdzieś jest na forum ale miej litość i pomyśl że nie jest wszystko łatwe do znalezienia. 

  1. mrosi

   mrosi

   Kwestią nie jest to, ze zadałeś pytanie, tylko to, że założyłeś wątek w pierwszym, lepszym dziale. A na Forum jest, zapewniam, dowód poniżej, dział Mi 5...:

   https://miuipolska.pl/forum/search/?q=bluetooth&type=forums_topic&nodes=203

  2. fatis

   fatis

   ok, napiszę w Mi5 

 2. siemka, mogę napisać parę zdań do tutoriala dotyczącego lte - widzę że temat często powraca a ludzie pytają o te same rzeczy. Co sądzisz ?

  1. d3tr0

   d3tr0

   A gdzie to byś chciał skomentować ? Daj link tego tematu. Chyba że chodzi ci o twój własny temat w np. Dyskusja ogólna/Problemy techniczne jeśli tak to zakładaj nie musisz nawet pytać :)

  2. fatis

   fatis

   myślałem o nowym temacie w dziale tutoriale.

   Tak to w krótkich słowach napisałem
   http://miuipolska.pl/forum/topic/8082-rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w-z-lte/

   Niby proste a zauważyłem że często pytania sie pojawiają....

    

  3. d3tr0

   d3tr0

   Nie ma problemu, nie ma chyba żadnego tematu do LTE a przyda się. Pamiętaj tylko o nazwie tematu dokładnie żeby opisywało. Możesz dodać też częste pytania z LTE że to jest 4G, głupie ale często ludzie nie wiedzą że 4G oznacza LTE :P

×
×
 • Create New...