bogdziun

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by bogdziun


 1. Wczoraj przyszła do mnie kamera Dafang.
  Jak już pisali przedmówcy zdalny podgląd niemożliwy, kamera jakby nie była podłączona.  A lokalny ? Jedna, którą miałem w ręku nawet lokalnie w sieci LAN nie pokazuje obrazu. Przećwiczyłem wszystkie serwery, android i iOS.

 2. Wczoraj do mnie doszła. To jest dramat. Pierwsze urządzenie od Xiaomi, które jest do doopy. Ciągle problemy z połączeniem, a jeśli już się połączy to po chwili zrywa połączenie. Dramat.

  Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  Musiałem zresetować kamerę (odłączenie od zasilania na chwilę). Działa teraz poprawnie. Na gearbescie jest w komentarzach, że trzeba podpiąć ją przez serwer Mainland/Chiny, u mnie na ios za diabła tak się nie da zrobić. Jedyne miejsce gdzie poprawnie działa to przez serwery Other i podpięta jako Mi Home Security - symbol zupełnie innej kamery.

  Znajomy kupił taką samą na androidzie na diabła się do niej nie umieliśmy podłączyć. Nawet mu upgrade firmware wykryła, ale obrazu za diabła nie chce pokazać. Strasznie to niedopracowane.

 3. Nie da sie, taki urok kamer Xiaomi. Na iPhonie plugin do nowej kamerki jest bardzo niedopracowany.  Tragedii nie ma. Choć faktycznie aplikacja jest jakoś połowicznie przetłumaczona :(. Jest taka możliwość żebym dostał powiadomienie o wykryciu ruchu ze zdjęciem na iPhona ? Nie widzę tego w aplikacji. Snapshot z zarejestrowanym ruchem lądują na karcie pamięci czy w chmurze ?

 4. Mam właśnie taki w kolorze srebrnym. Będzie już z 3-4 miesiące i na pokrowcu brak śladów użytkowania. Nie rysuje się, czy łuszczy jak pytałeś. Ogólnie wygląda spoko. Dość mocno jednak pogrubia i powiększa wagę telefonu. Czuć to w ręku. Dodatkowo nie każdy kabel USB podejdzie już nie mówiąc o słuchawkach. Ja, żeby nie zepsuć gniazda od USB powiększałem otwór w pokrowcu.

  Mi4 WCDMA 3GB RAM

  Miui Polska 5.11.13

  Połamałem ramkę przy pierwszym zakładaniu. Miała słaby punkt przy wtyczce usb. To był jakiś klon Ipaky. Na szczęście Chińczycy po wysłaniu zdjęcia zwrócili pieniądze.

  Trzeba uważać z tymi pokrowcami i telefon wyglada w nim słabo.

  Wysłane za pomocą Tapatalk.


 5. 21df0a47ac1953691ec56074ae71d99b.jpg

  Wczoraj przyszedł Nillkin z aliexpress do MI4. Nakieilem też folię, która była w zestawie. Wszystko świetnie spasowane. Lekko chropowate plecki ułatwiają trzymanie (nie ślizga się tak).

  Wysłane za pomocą Tapatalk.


 6. Dlatego właśnie pisałem żę u mnie coś słabo to wygląda. A korzystasz kolega z miband tools? Skoro masz maile ustawione to domyślam się że tak. Możesz podać swoje ustawienia powiadomień dla przykładowego zdarzenia?

  U mnie trzyma 3 miesiące ale nie odbieram powiadomień z telefonu. Zresztą na iPhonie działają tylko rozmowy przychodzące.

  Mnie interesują tylko kroki i sen.

  Wysłane za pomocą Tapatalk.

  • Like 1