Jump to content

Rob83

Użytkownicy
 • Posts

  191
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Rob83

 1. Mój F1 jest już mocno sfatygowany, ekran popękany, nawala mikrofon, w czasie ładowania wyskakuje komunikat o wolnym ładowaniu a czasami w ogóle się nie ładuję.

  Jest teraz tyle telefonów ze idzie dostać bzika. Co kupić zatem?. Tak do 1400zł , użytkuje raczej standardowo internet, komunikatory, mapy i zdjęcia. Przydał by się aparat na conajmniej tym poziomie co ma F1.

  Dzięki za każdą wypowiedz.

   

 2. cześć. Wymieniał może ktoś oryginalną baterie na inną. Coś kos poleci??

  Moja już zamiennik mimo ze czasami ma nawet 50%,telefon się wyłącza. Jest w ogóle sens się w to bawić?. ekran pęknięty ale działa.

  Może już pora na zmianę?, ktoś coś poleci z dobrym aparatem porównywalnym do tego w Poco.

  Dzięki wielkie za każdy post.

 3. ok wielkie dzięki. Zainstalowałem. Z tego co co widzę to trzeba w tej aplikacji najechać na wyszukiwarkę i po otwarciu jej dopiero użyć funkcji głosowej i szukania .

  W przeciwnym razie odpala się główna aplikacja youtube i reklamy. Tez tak masz?

 4. A jeszcze jedno pytanie. Po zainstalowaniu tej aplikacji wyskakuję mi często w powiadomieniach

  "keep microG in background" jak to kliknę przenosi mnie do ustawień optymalizacji baterii.

  Może ktoś rozjaśnić temat?. To coś w rodzaju kłódki dla tej aplikacji, w sensie ze musi być cały czas aktywna czy jak??.

 5. Dnia 27.03.2021 o 09:56, Thorwald napisał:

  Witaj

  Mam TV Panasonic 42as650. To jest chyba ta sama seria. Jest w menu TV w ustawieniach obrazu (gdzieś w jakiś opcjach) jak ma być odbierany sygnał hdmi. Albo (pixel to pixel true hadmi) albo tv sam dostosowuje skalę. Przy opcje pixel to pixel wielkość obrazu wysyłanego przez laptopa (akurat na nim testowałem) nie zgadza się z obrazem tv. Tak jakby tv nie miał 1080x1920 tylko tv ma jakby kilka mniej. Po rezygnacji z pixel to pixel obraz wygląda ok, ale go jakoś skaluje.

  Widocznie u ciebie z 16x9 robi 14x9.

  Już doszedłem do przyczyn tego problemu. Na pilocie jest przycisk ASPect W którym można wybrać proporcje. W jedynie przy Mi box funkcja auto się gubi i ręcznie trzeba wybrać odpowiednie ustawienia.

 6. TV marki Panasonic 47as650. Przy każdym przełączaniu kanału wyświetla mi się w lewym górnym roku info o rozdzielczości ekranu i proporcjach.

  I tak samo ma to miejsce przy podpinaniu innych urządzeń na HDMI.

  Po wybraniu odpowiedniego HDMI do którego jest wpięty Mi BOX ma takie info jak wyżej.

 7. Cześć.

  Korzystam z tego mi box za granicą do oglądania telewizji. Problem mam z połączeniem internetowym.  Co tydzień dostaje na hotelu kody dostępu do internetu. Przy uruchomieniu wyskakuje mi strona gdzie mam wpisać hasło do internetu, zjeżdżam w pole gdzie się je wpisuje, kursor miga ale nie ma żadnej klawiatury, nie mogę wpisać hasła bo nie ma znaków(klawiatury). Nić nie pomaga wyłączanie i włączanie urządzenia. Można coś z tum zrobić

 8. cześć. A udało ci się w ogóle uruchomić App oclean?.

  też dzisiaj doszła do mnie szczoteczka.  Sciągłem app oclean i wymaga podania konta lub rejestracji. Założyłem już niby dwa konta na dwa różne adresy email. Ma jakiś e mail przyjść którego nie ma. Zalogować na te dane się nie dało. "Błąd numeru konta lub hasła'

×
×
 • Create New...