Przy upadku telefonu matryca przestała działać (a co zabawne szkło jest nietknięte). Chciciałem z mojego 9t pro odzyskać głównie zdjęcia (sentyment) samemu, jednak o ile tryb debuggowania na był włączony, to połączenie ustawione jest na ładowanie, a nie przesył danych i niedużo mogę zdziałać. Bluetooth, WiFi, lokalizator (gps/sms) też nie działają, więc te opcje odpadają.
A więc, kierując się do pytania: Czy w Mi-Store, mogę liczyć na diagnozę problemu (zastanawia mnie jeszcze uszkodzenie płyty) i/albo odzyskanie danych?
Słyszałem, że z dowodem zakupu jest tam szczególnie niedrogo z odzyskiwaniem danych i diagnozą, jednak chciałem to zweryfikować. W sumie jedyne czego potrzebuję to upewnienia się odnośnie włączonego debuggowania i transferu plików, żeby odzyskać sentymentalne zdjęcia, jednak nie chcę też płacić kroci, czy rzeczywiście można to zrobić tanio?
Z góry dziękuję za jakąkolwiek informacje czy poradę 🥺❤