Jump to content

Kubiokadi

Użytkownicy
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Kubiokadi

 1. Dodam ze w zaleznosci od koncowki jeck tez , przyklad słuchawki nauszne firmy sony z jeck 3,5mm po podłączeniu do urządzenia strasznie przerywa lub wogole nie znajduje słuchawek dopiero po kilku prubach zadzialaja prawidlowo  lecz na innym urzadzeniu niema takiej potrzeby sluchawki sprawne 100%.

   

  A z kolei inne sluchawki firmy philips douszne graja bez zarzutu w 100% bez przerywania , 

  I zastanawiam sie gdzie jest problem.

  Takze podczas testu roznych  złączy Aux z nowym nieuzywanym kablem aux proba byla negatywna , (rozlanczanie) 

  Czy moze byc to wina systemu Lub jakiehos bledu z zainstalowanej app POWERAMP  + Equalizer POWER AMPU.

 2. Chciałbym zapytać czy konieczna jest wymiana i otwieranie telefonu xiao mi mi 9 lite używam sporadycznie gniazdo słuchawkowego praktycznie co dzień już od jakiegoś dłuższego czasu gniazdo nie działa prawidłowo powód może być dobrze znany. 

  Od używania gniazda poprzez wkładanie i wyjmowanie końcówki mini jack jest widoczne w gnieździe wytarcie i z tego powodu poprzez korzystania ze słuchawek urządzenie no problem z utrzymaniem słuchawek w jednym trybie używa standardowego gniazda 3,5  mm bez dodatkowego mikrofonu a i tak pomimo tego urządzenie przełącza tryb słuchawek na słuchawki z mikrofonem podczas słuchania muzyki w odtwarzaczu raz gra głośniej i mocniej za chwilę po lekkim dotknięciu słuchawki poprzez luz w gnieździe przełącza na zwykłe słuchawki i gra ciszej i tak cały czas przerywa czy jest opcja jakieś porady  bez wymiany gnizda

   

×
×
 • Create New...