Jump to content

MurzynPG

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by MurzynPG

 1. Z mojego doświadczenia tylko spigen https://www.spigen.com/products/xiaomi-poco-f2-pro-case-rugged-armor na amazonie idzie dostać za 9 euro a za tą cenę niczego więcej nie chce, 4 lata ta marka chroniła mi huawei p9lite i teraz przy POCO f2 PRO też mi uratował telefon nie raz gdy leciał kantem na kafelki czy poprostu spadł mi z biurka. Uszczerbku na obudowie brak :D jedynie nie polecam szkieł hartowanych z 3mk do tego zestawu bo zwyczajnie napór etui podważa i odkleja szybkę tak mocno jest to etui spasowane ewentualnie szkiełko ciut za duże, tak czy siak z czystym sercem mogę polecić Spigena ;D 

 2. Siemka ja tu nowy, ale mam dziwne spostrzeżenie, zrobiłem kopię zapasową systemu do chmury xiaomi z wersji  12.0.4.0. Zainstalowałem V12.2.2.0.RJKCNXM i niby wszystko fajnie ale nie mogę przywrócić kopi zapasowej z aplikacjami itp. Gdyby nie kopia zapasowa z Google był bym po uszy w bagnie.

  Mam ją w systemie w sensie w chmurze zapisaną jako POCO F2 Pro ale jak wchodzę w opcje by przywrócić z chmury to nie wynajduje mi żadnej kopii... chyba że utworzę nową kopię zapasową to ją już widzi... ma ktoś pomysł co z robić z tym fantem ? 

   

  Screenshot_2021-01-03-04-43-13-694_com.miui.cloudbackup.jpg

  Screenshot_2021-01-03-04-43-30-993_com.miui.cloudbackup.jpg

×
×
 • Create New...