Jump to content

Baczeekk

Użytkownicy
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Baczeekk

 1. Cześć. Sprzedaję telefon i chcę wyzerować go do zera. Wcześniej był zrobiony root, odblokowany bootloader i zmienione TWRP. Usunąłem konta Xiaomi i Google, zrobiłem unroot przez Magiska. Teraz przy próbie powrotu do fabrycznych danych telefon uruchamia się w TWRP by mauronofrio. Jak to zrobić?

 2. Czy ktoś umie mi w banalny sposób wytłumaczyć jak przenieść całą galerię z chmury na urządzenie i wyłączyć synchronizację z nią? Nie pojmuję tego... Cały czas się coś nie zgadza. W chmurze jest to domyślne 5GB pamięci i cały czas komunikaty, że nie ma tam miejsca na pozostałe rzeczy. Ja ich wcale tam nie chcę, ale nie mogę jej wyłączyć i usunąć bo znikają mi pliki z galerii. Nie wiem jak je przenieść na samo urządzenie żeby mi się zaraz po tym znowu nie synchronizowały... 

 3. Po ostatniej aktualizacji aplikacji McDonalda działają wam kupony? Miałem tę aplikację ukrytą w Magisku, wszystko działało ok aż tu nagle niespodzianka. Wykrywa roota mimo to. Jak to u was wygląda?

 4. Jakiego motywu używacie w swoich X3?

   

  Kiedyś słyszałem, że motyw czarny w ekranach IPS wcale nie oszczędza baterii. Tutaj w ustawieniach pisze, że niby tak. To jak to jest?

   

  Jeśli używacie czarnego to jakiego motywu w klawiaturze? Klasycznego? Nie przeszkadza Wam to, że klawisze wstecz, emotki, cofnij czy enter są praktycznie niewidoczne?

 5. Już rozumiem skąd narzekanie ludzi na oprogramowanie Xiaomi. W Samsungu zdarzało się długo czekać na aktualizację do nowego Androida, ale żeby ją wprowadzili z mnóstwem błędów i ponad miesiąc mieli to głęboko gdzieś to nigdy się nie spotkałem. Fenomen. Aktualizacja, która więcej popsuła niż naprawiła czy dodała i zamiast poprawki po kilku dniach - cisza. Spróbowałem tańszych urządzeń i chyba trzeba je sobie jednak odpuścić.

×
×
 • Create New...