Jump to content

WD40

Użytkownicy
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

WD40 last won the day on February 11

WD40 had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

About WD40

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Kanio Niemal identycznie jak na fotach z linka https://whatnext.pl/xiaomi-redmi-note-9-kurz-w-aparacie/
 2. Z tego co czytałem jest to wada konstrukcyjna powodująca niezgodność produktu ze spodziewanym działaniem. Wyczyścić można odklejając tylną część obudowy. Tylko to nie zabezpieczy przed dostawaniem się kurzu w przyszłości.
 3. Niestety kurz wewnątrz obiektywu pojawił się i u mnie. Ktoś z Was przez to skutecznie przechodził? Wymiana na rękojmi czy naprawa gwarancyjna?
 4. Resetowanie to problem sprzętowy (uwalona płyta główna) a nie software. Oddaj do naprawy gwarancyjnej lub zwróć na rękojmi.
 5. @wpr Podaj proszę konkrety. Jaki masz teraz ROM? Jaki operator? Czy karta SIM nie jest stara? Czy próbowałeś karty SIM w innym slocie? Nie da się pomóc nie znając okoliczności. To tak jakbyś do mechanika zadzwonił po pomoc, bo samochód nie jedzie...
 6. A nie lepiej użyć szybkiej chmury Mega, gdzie jest 50 GB za free?
 7. Wolno działa pomimo optymalizacji MIUI przez Xiaomi, czyli wyłączenia efektów, przezroczystości, rozmycia i wygładzania krawędzi elementów UI. Podobna sytuacja była na Redmi Note 6 Pro, tylko tam jest alternatywa w postaci Xiaomi EU, który śmiga jak miło.
 8. Szkoda, że w związku z tym nie pojawiła się opcja downgrade dla tych, którzy wdepnęli w niedopracowane MIUI 12. Coś ewidentnie się posypało, bo w innych Redmi Note MIUI 12 śmiga. Na Redmi Note 6 Pro w wersji Xiaomi EU działa lepiej, niż na stockowym MIUI 12 na Redmi Note 9 Pro. A na Redmi Note 5 coś klękło.
 9. Oficjalny ROM MIUI 12 Global chodzi tak sobie. MIUI 11 działał żwawiej. W Przypadku Xiaomi EU masz ogromną różnicę w funkcjonalności. Zwłaszcza jeśli chodzi o nieszczęsny dialer Google i Kontakty Google. Chyba jednak zainstaluję wersję DEV Xiaomi EU bo mnie stockowy ROM wpienia mułowatością albo wgram MIUI 11.
 10. Na szczęście masz możliwość zmiany ROM-u.
 11. Zaloguj się do kontaktów Google przez stronę WWW na kompie. Wejdź na stronę swojego Gmaila i tam po lewej masz zakładkę z kontaktami. Zrób tam porządek, powywalaj lub scal duplikaty a w kontaktach i dialerze wyłącz kontakty z innych źródeł.. Inna sprawa, że ja chcę zainstalować ROM Xiaomi EU i mieć appke kontaktów inną niż Google.
 12. Odpuściłem sobie automatyczną jasność, bo zawsze było za ciemno. Powinna być funkcja kalibrowania tego ustawienia.
 13. Porównuję do Redmi Note 6 Pro i Honor Play. Mój Note 9 Pro ładuje z potężnym lagiem. Przez kilka do kilkunastu sekund nic a potem strona się pojawia. problem występuje niestety niezależne od przeglądarki..
 14. Według serwisu PiunikaWeb aktualizacja MIUI 12,5 dla Redmi Note 9 Pro w wariancie Global ma był pod koniec 2 kwartału (czyli koniec czerwca) a dla EU w kolejnych miesiącach. Inni producenci podają już modele smartfonów uprawnionych do aktualizacji Androida 12 na jesieni. Mój RN9P nie restartuje się wcale. Nie jestem za to zadowolony z szybkości działania WiFi. Niby speedtest pokazuje genialne prędkości 472/154 megabity a strony WWW ładują się powoli. Niezależnie czy używam Firefoxa, Chrome czy stockowej przeglądarki Xiaomi.
×
×
 • Create New...