Jump to content

WD40

Użytkownicy
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

WD40 last won the day on February 11

WD40 had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

About WD40

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W przypadku stockowego ROM to absolutnie typowe. Znam kilka osób z RN9P które nie dostawały aktualizacji na regionie Polska. Po zmianie regionu na Szwajcarię wystarczyło wyłączyć dane komórkowe i GPS, restart fona i po kliknięciu na logo MIUI w ustawieniach pokazywała się aktualizacja. To bardzo dobitnie obrazuje w jakie jest podejście Xiaomi do regionu PL. Takie coś powinno wyskoczyć.
 2. Spróbowałem i nadal jest informacja o wersji dla testerów. Czyli trzeba czekać na inny finalny plik bez blokady betatestowej.
 3. Czyli zakładasz, że będzie to ten sam plik? Że nie zmieni się CRC? Gdyby tak było to wystarczyło by teraz pobrać i zainstalować np.za tydzień. Wiadomo, że w Androidzie 11 jest błąd z dymkami Messengera. Wprowadzą ROM ze świadomością niedoróbki.
 4. Nie ten sam, bo tego zwykły user nie będzie mógł zainstalować. Kolejny soft może mieć ten sam numer, ale zupełnie inne właściwości. Choćby dostępność dla osób z poza betatestu.
 5. Nie "w pierwszej kolejności" tylko "wyłącznie" i nie "oficjalny soft" tylko "testowa beta".
 6. To niestety jeszcze wczesna beta! Dostaję komunikat: Nie można zweryfikować aktualizacji Ta pamięć ROM jest przeznaczona do testów wewnętrznych. Upewnij się, że Twoje konto ma wymagane uprawnienia.
 7. Prędzej piekło zamarznie! Dla mnie to "pudrowanie", które nie leczy choroby a tylko ja ukrywa.
 8. Global światowy (QJZMIXM) to nie to samo co Global europejski (QJZEUXM). Europejski zazwyczaj ma kilkumiesięczną obsuwę, ponieważ większe znaczenie mają wersje dla Indonezji, Turcji i Rosji. Taka specyficzna "sprawiedliwość" bo w innych regionach te telefony są trochę tańsze i dzięki temu popularniejsze. Wyższa sprzedaż to wyższy priorytet dla producenta.
 9. @Direct Na pewno masz w fonie wersję Global a nie EU? Zależy Ci na tym Androidzie 11 bardzo? 25 czerwca ma być premiera MIUI 13. Od tego dnia będą rozsyłane aktualizacje. Ponoć do końca lipca aktualizację dostanie 80 modeli (w tym Redmi Note 9 Pro). Wszystko wskazuje więc na to, że MIUI 12.5 pewnie nie zobaczymy. W sierpniu wyjdzie oficjalnie Android 12. Ciekawe ile czasu będzie się z nim certolić Xiaomi?! To będzie ciekawe lato.
 10. @Direct Najgorsze, że na odchodne wypuszczają ROM-y psujące całkiem udane modele. Tak miałem z Redmi Note 5 Pro i Redmi Note 6 Pro. Ten drugi po wgraniu Xiaomi EU dostał drugie życie. RN5P Niby dostał MIUI 12, ale zostało potem ono wycofane bo strasznie lagowało. Zbieram się do wgrania ostatniego normalnego MIUI 11 dla tego modelu. Bazując na tych doświadczeniach spodziewam się (dla RN9P) za kilka miesięcy takiego "update", po którym zaczniemy szukać następcy.
 11. Seria Google Pixel ma dostać Androida 12 w sierpniu. Nie liczyłbym na to, że Xiaomi da nam do tego czasu MIUI 12.5 z Androidem 11. Ich strategia biznesowa to wypuszczanie jak największej ilości modeli smartfonów a nie rozwijanie i aktualizacja oprogramowania do sprzedanych już urządzeń. Zwłaszcza urządzeń powoli wycofywanych ze sprzedaży.
 12. @Windwalker Bardzo warto! Tym bardziej, że masz tyle kontaktów. Mniej danych będzie przeglądanych przez nieodpowiednie osoby. Dla urządzeń też lepiej. Wszystko jest lepsze niż Whatsapp.
 13. Wróciłem do Stocka i tam wskazywanie MP3 w dowolnym folderze nie stanowi problemu.
 14. Domyślam się, że gdyby dodano jakąś funkcję której nie było w poprzednim ROM-ie to by napisali. W Xiaomi EU rozumiem brak opisu. To portowana chińska wersja. Ale w stockowym update powinno już to być. Porównując do informacji o aktualizacjach u innych producentów (Samsung, Apple, LG, Realme, Huawei) Xiaomi w zasadzie nie pisze co ma działać lepiej, co naprawione, co dodatkowego się pojawiło.
×
×
 • Create New...