Jump to content

ArtuD2

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ArtuD2

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko razem z vendor, system itd?
 2. A w Orangefoxie by prawidłowo wgrać rom co mam zaznaczyć przy czyszczeniu/ formatowaniu?
 3. Jakie TWRP polecasz? Poproszę o link. A co do błedu Antiroll error to trzeba bylo od nowa sflashować eea fastboot guide i uratowalem telefon bo już był tylko w trybie fastboot i nic nie chciało sie wgrać przez Mi Flash.
 4. Myślałem, że jestem dobry w te klocki a tu klops, vendor wiem jak wgrać - przez TWRP prawda? Ale co to jest vbmete to już nie wiem.. Ale dziękuję, że mi poświęcasz uwagę. I skąd wezme najnowszy Vendor i Vbmete? Cokolwiek to jest
 5. Kurcze teraz to coś namieszałem całkiem. Z pozycji Mi Flash wyskakuje mi komunikat "Antirollback check error" Co teraz? Chyba przez to, że próbowałem wgrać Oficjalny ROM Indii na k20 Ale TWRP dziala..
 6. Oficjalny Global czy EEA? Bylbym wdzięczny za polecenie jakiegoś TWRP. Ja pobrałem z oficjalnej strony oraz z MIUI Polska ale ani to, ani to nie przyniosło efektu.
 7. Ponawiam pytanie. Ktoś pomoże?
 8. Witam, po ostatniej aktualizacji mam problem. Zrobiłem czysty flash do nowego MIUI i teraz na start wyskakuje komunikat "android setup isn't responding" jeszcze zanim rozpocznie sie konfiguracja i start systemu na nowo. Potem gdy sie jakoś to zignoruje i przejdzie dalej jest problem z wifi, kompletnie nie działa i nie widzi żadnej sieci a telefon sie na chwile wiesza. Czy znacie jakies rozwiązanie? Na Pixel Experience i innych customach wszystko działa poprawnie. Tylko na MIUI jest ten problem a wgrywałem już na czystko i przez MiFlash i teraz ciągle ten sam problem.. Wifi nie działa. Jak
×
×
 • Create New...