Jump to content

kriegaffe

Użytkownicy
 • Posts

  200
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by kriegaffe

 1. Właśnie zamówiłem sobie RDN3 Pro Prime ze Snapdragonem na Aliexpress (Eternal team) w opcji "unopened" czyli zamkniętej, z plombami i z wgranym ROMem chinese/english.

  Mam obawy, że w związku z tym telefon może mieć zablokowany bootloader. Tylko nie wiem do końca co się z tym wiąże. Czy normalnie będę mógł wgrać MIUI Polska? Postawić jakieś recovery?

  Potrzebuję jak najszybciej odpowiedzi, bo jeszcze majfrend nie wysłał i pewnie mogę coś tam dogadać.

 2. Ta, ja mam radę - zmień telefon.
  Żenujące żeby od ponad roku Xiaomi nie mogło sobie poradzić z BT w swoich telefonach... Głośnomówiący w samochodzie? Dwa razy w tygodniu na nowo muszę parować. Smartwatch Moto360? Średnio raz, dwa razy dziennie traci połączenie z telefonem i trzeba robić restart. Opaska MiBand (od Xiaomi!!!)? Nie chce się połączyć, również dopiero restart pomaga, o normalnej codziennej spontanicznej synchronizacji można zapomnieć.

  A teraz najśmieszniejsze - możesz jeszcze wgrać sobie nieoficjalny rom CM, na którym BT działa lepiej niż na oficjalnym MIUI. To jest dopiero koronny dowód kompetencji developerów Xiaomi. 

  Ja wiem jedno, nigdy więcej słuchawek od tej firmy.

 3. 2 godziny temu, gwalberg napisał:

  Jestem teraz już na MIUI i na nim przetestuje nova, jak mi się spodoba wrócę na CM.

  Ma ktoś Nova Launcher Prime? Warto kupić, czy podstawowa wersja w zupełności wystarczy?

  Już nie pamiętam czego nie ma darmowa wersja, płatnej używam od baaaardzo dawna, Nova i długo, długo nic, myślę, że warto zapłacić te "parę groszy" za najlepszy launcher na rynku.

  Mimo to - zawsze możesz sprawdzić najpierw darmową, nie masz nic do stracenia, wyłączenie podpisów pod ikonami prawie na pewno masz w darmowej.

  • Like 1
 4. 7 minut temu, kriegaffe napisał: Tym, którzy narzekają na baterię polecam Amplify

  Bez tego ani rusz, napisz czy nie masz wrażenia że podczas pracy z telefonem znacznie bardziej że baterię niż MIUI? Wiem bo sprawdziłem że deep sleepo jest oszcędniejszy.

  Pod obciążeniem chyba faktycznie trochę bardziej siorbie baterię, niż miui. Zarządzenie ramem można by jeszcze trochę zoptymalizować

 5. 14 godzin temu, JestemMortem napisał:

  Zauważyłem, że bateria schodzi wolniej, xposed i wszystko slicznie poza tym że zacina się co 5 minut że trzeba awaryjnie wyłączać i włączać ponownie. W ciągu jednej godziny zaciął się tak 9 razy (we wszystkim, w przeglądarce, YouTube, facebooku, ekranie blokady itd...) i to wystarczyło zebym wrócił do miui

  Wysłano z Rivendell

  U mnie tego nie ma, po komentarzach na xda, też nie zauważyłem, żeby ktoś jeszcze miał taki problem. Był full wipe przed instalacją?

   

×
×
 • Create New...