Jump to content

Grothgar

VIP
 • Posts

  1,029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by Grothgar

 1. Nie wiem czy to nie jakiś problem z kalibracją wskaźnika baterii ale schodzi nieziemsko powoli.

  Jestem świeżo po aktualizacji z 8.11.15 (oreo) na najnowszy 8.12.13 (PIE) i bateria po prostu nie chce schodzić. Na poprzednim sofcie przy 73% miałbym może 2,5h sot

  Screenshot_2018-12-16-19-37-46-299_com.miui.securitycenter.png

  • Like 1
 2. 2 godziny temu, mario_R napisał:

  Ekhem, dokładnie to ResurrectedKernel :smile: Jeszcze nad nim pracuję ale na XDA nie publikuję testowych wersji. Mam swoja grupkę testerów.
  Btw. warto kombinowac z importem  z zagranicy, czy cena 1050zł z dystrybucji polskiej jest okej?

  Poprawione :)

  1050zł z Polski to bardzo dobra cena.

  Widziałem, że pracujecie nad OC GPU. Będzie coś z tego?

 3. Odkopalem ostatnio starego Mi Maxa z szuflady. Nie był w ogóle używany od roku ze względu na uszkodzony ekran. Teraz wpadłem na pomysł by ten ekran zakupić i wymienić.

  Ale bateria (lub układ ładowania) chyba szlag trafił. Na chwilę po podpieciu do ładowania zaswiecila się czerwona dioda, jak gdyby zwyczajnie ladowalo, lecz po chwili zgasla i telefon zdechł. Prawdopodobnie napięcie w baterii przez ten rok spadło do 0,0, nie stawiała oporu i coś przypaliłem przy podpieciu. Nie włącza się, nie ładuje się (ładowarka zimna). Pytam bo może ktoś kiedyś był w takiej sytuacji i jakoś postawił na nogi telefon po długim czasie leżakowania.

 4. 4 godziny temu, grosz213 napisał:

  8,5h SOT przy 26%... Jestem niesamowicie zły. Coraz bardziej żałuję zakup tego telefonu. Moja kobieta ma 34% w Redmi Note 5 przy SOT 9 godzin, więc coś jest ostro nie tak. Błagam, ratujcie... Ewentualnie powiedzcie, za ile wymienię baterię w tym telefonie, bo może z nią coś nie tak

  Taki wynik jest bardzo dobry i to norma w maxie. Jeden z najlepszych na rynku. Nie wiem skąd to niezadowolenie. 

  Średnio baterie trzymają po 5-7h sot.

  Zrób sobie test baterii w apce PC Mark i zobaczysz gdzie piastuje się twój wynik w rankingu...

 5. Ja bym się nie kierował tymi procentowymi elementami zużycia baterii. Pokazują co chcą. Dla przykładu przez pierwsze 10 minut po odlaczeniu pograłem sobie w Hearthstone i miał on prawie 80% zużycia baterii przez ten czas. Do czasu rozładowania (co trwało kilka dni) Hearthstone w ogóle nie był odpalany, co nie przeszkodziło mu w utrzymaniu pierwszej pozycji w owym rankingu użycia baterii, również mając przypisane te 80%.

×
×
 • Create New...