Jump to content

zaab

Użytkownicy
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by zaab

 1. A jak wygląda animacja przy włączeniu systemu? Od razu pojawia się ten "śnieg" czy może widać normalnie białe "Mi" na czarnym tle? Możesz wejść w Recovery?
  Niestety nie wyświetla się logo Mi. Próbowałem odpalić Recovery albo download, ale obraz jest albo czarny albo tak jak na zdjęciu.

  Sent from my MI CC 9 using Tapatalk

 2. Cześć wszystkim i Wesołych Świąt. Mam nadzieję, że Wasze Święta są spokojne. 

  Dziś rano za oknem nie znalazłem śniegu, ale telefon po wzięciu go do ręki wyświetla mi 'śnieg' jak na zdjęciu. Czy ktoś z was rozpoznaje problem? Czy to jest znak uszkodzonej matrycy? Nie bardzo wiem co to za błąd. Telefon jest nowy, w Wigilię rozpakowany i dziś rano szokującym dla mnie było odkrycie, że telefon przestał wyświetlać poprawie obraz. Wczoraj po Wigilii został zaktualizowany do najnowszej dostępnej wersji oficjalnego globala MiUi od producenta. Przez pójściem spać telefon wydawał się w jak najlepszym porządku, czyżbym trafił na uszkodzoną sztukę? Zastanawia mnie co takiego stało się w nocy, skoro nikt nie dotykał urządzenia do rana. Restart nie pomaga, ale po podłączeniu do ładowarki słychać dźwięk podłączania do ładowania, więc z głośnikiem jest chyba dobrze.

  mi9lite.jpg

×
×
 • Create New...