Jump to content

tszkutnik

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by tszkutnik

 1. Podepne się pod temat bo nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania.

  Kupilem nowy tel Xiaomi czy mogę na tym samym koncie i nr tel odblokować bootloadera?

  https://www.hardreset.info/pl/devices/xiaomi/xiaomi-mi-11-lite-5g/faq/faq/xiaomi-bootloader-unlock-miui10/

  Wrzuciłem link na którym znalazłem że aby odblokować bootloader używamy SIM nie używanej nigdy do konta Xiaomi.

   

  Ktoś coś powie?

 2. Wam też opcja "podnieś by wybudzić" wyłącza się po jakimś czasie ? Sprawdzałem nie mam ustawionych godzin ciszy ale nawet jak była na poprzedniej wersji to ta opcja działala bez problemu...

   

  Edit:

  Dopatrzyłem się problemu gdy mamy zaplanowaną zmianę motywu z jasnego na ciemny w określonych godzinach, wtedy opcja wybudzania z podniesieniem się wyłącza. 

 3. Cześć,

  Jak przesiadłem się z miui 11 na 12 bez robienia kompletnego wipe wszystko śmigało ale zauważyłem że trochę telefon zamula więc postanowiłem zrobić proste czyszczenie w twrp z zachowaniem multimediów i postawiłem miui 12 od początku. 

  Problem mam ze sklepem Play bo gdy zaktualizuje się do wersji 20.x.x nie idzie zaciągnąć żadnej aktualizacji czy aplikacji ze sklepu.

  Dopiero gdy odinstaluje aktualizacje i powrócę do wersji 18.x.x. mogę ściągnąć wszystko. Muszę robić to za każdym razem jak chce coś ściągnąć oczywiście wcześniej nie było tego problemu. Czy jest jakiś sposób na wstrzymanie aktualizacji sklepy Play ? 

  Screenshot_2020-07-07-09-00-04-725_com.android.vending.jpg

 4. 20 minut temu, lukkop91 napisał:

  Ściągnij jeszcze raz paczkę

  Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
   

  Robiłeś wcześniej wipe'a, format data etc?

  Czy ktos mi wytłumaczy czemu ta wersja systemu stable miui 11 dla mi 9 jest gdzieś na serwerze przy innym poście a jak wybieram zakładkę na stronie miui 11 stable to przy mi 9 nic nie ma tylko jest wersja tygodniowa 9.10.17?

  Screenshot_2019-10-20-12-34-09-481_com.android.chrome.jpg

  • Like 1
 5. Mi9

  Problem z dźwiękiem wyłączania trybu cichego. Dźwięk pobiera z sygnału SMS który ustawiłem . Wiecie jak zmienić ten dźwięk ? W miui 10 było miłe chlupniecie wody. 

 6. Witam,

  Mam miui 11 9.10.17 instalowałem wczoraj. Mam problem z dźwiękiem wyłączania cichego trybu pracy bo pobiera mi ten dźwięk z sygnału SMS , wcześniej na miui 10 było miłe chlupniecie wody. Wiecie jak to zmienić ? Czy po prostu wersja miui jest jeszcze niedopracowana i zmienia to z nową wersją ?

 7. Ja jestem po roocie dosłownie wczoraj. Miałem jedynie problem z wgraniem paczki z miui 11 na storage. Robiłem według instrukcji która wrzuciłeś. Myślę że format data jest wazny. Po reboocie nie wszedł mi w twrp musiałem ręcznie po czym podłączyłem kabel i komp widział katalog twrp w folderze co było kluczem do sukcesu. 

×
×
 • Create New...