Jump to content

greq

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by greq

 1. 2 godziny temu, Netoper napisał:

  Próbuj innej wersji programu bo są z nimi jaja, Zobacz na apkmirror.

  Jeśli mi się nie pomieszało to bodajże tym programem soft podmieniałem
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1

  Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

  Edit, w notifi chyba usunęli możliwość zmiany firmware, zainstalowałem obecna i nie ma, w starszej tak z przed roku było.

   

  Dziękuję - każda uwaga jest bardzo cenna. Znajdę wersję starszą i w wolnej chwili będę próbował. Oczywiście podzielę się wynikami.

 2. Cześć

  Mam problem z którym borykam się już dłuższą chwilę... Fora przewertowane, wiele plików ściągniętych, niezliczone ilości prób zmiany softu i nic...

  Może po kolei:

  - mam amazfita bip s ver chińska A1805

  - wersja oprogramowania: FW: 4.1.5.65, HW: 0.22.131.2 (tu jest chyba największy problem - nigdzie nie widnieją tak "wysokie" wersje softu)

  - gadgetbridge łączy się i przesyła soft (miałem problem z kluczem autoryzacyjnym, ale znalazłem na to sposób - jestem do usług w tym temacie)

  - zawsze próbuję wgrać plik FW jako pierwszy (niektórych plików FW nie da się wrzucić z powodu; "urządzenie nie gotowe", w akcie desperacji pliki RES też próbowałem jako pierwsze z podobnym rezultatem)

  - każda próba wrzucenia softu kończy się niepowodzeniem - jedynie powiodło się z softem, który gdzieś znalazłem zaczynającym się od "4", ale oczywiście był to w dalszym ciągu chiński język (na tej samej stronie była wersja softu z "2" na początku - ale tu oczywiści niepowiedzenie).

  To chyba tyle z potrzebnych informacji. Liczę na to,że ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził. Moje poszukiwanie rozwiązania na razie stanęły w miejscu i jestem bliski kapitulacji.

  Bedę wdzięczny za pomoc - podejmę każda próbę - nawet tą o "podwyższonym ryzyku" ;-)

   

  Pozdrawiam

   

   

  IMG_20220113_090907.jpg

 3. Cześć

  Przeszukałem forum, ale nie znalazłem informacji...

  Pacjent: pocofone f1

  Po instalacji MIUI, magiska etc partycja systemowa jest "zapchana" - nawet adaway nie może nic wrzucić... jaka może być przyczyna?

  Czy można jakoś rozwiązać ten problem? Czy coś usunąć? Może coś zrobiłem źle?

  Będę wdzięczny za pomoc i wskazówki

  Pozdrawiam

  Screenshot_2019-09-04-09-29-50-359_pl.solidexplorer2.jpg

×
×
 • Create New...