Jump to content

Antoni Czaplicki

Użytkownicy
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by Antoni Czaplicki

 1. Dnia 5.01.2021 o 15:20, mulat napisał:

  Użyj strzałek przód/tył na ekranie z kręcącym się radiem. Powinno pozwolić na wybranie którejś normalnej stacji.

  Dzięki działa. 

  Zmodyfikowałem wtyczkę do bramki aby umożliwić łączenie się do polskiego radia bez host go oraz dodałem tłumaczenia radia i poprawiłem istniejące (np. `Wielkość` na `Głośność`). Oprócz tego aktywowałem normalnie niedostępne opcje programisty (tryb LAN). 

  main.bundle.zip

  PS. Wtyczka wymaga zmodyfikowanej aplikacji bądź roota aby ją umieścić

  • Like 1


 2. Mógłby ktoś zrobić mi małą uprzejmość i spolszczyć choćby nazwy tych trzech gierek:
  piętnastka saper i odblokuj - UnblockMe (2000 poziomów).
  Gra „UnblockMe” Typ: Logiczne Zadanie: Przeciągnij czerwoną tabliczkę  do wyjścia Poziomy: 2000 Sterowanie: Kliknij - wybierz tabliczki Przeciągnięcia - przesuń tabliczki, boczny przycisk zegarka - Menu (Poprzedni poziom, Następny poziom, Wyjście, Resetuj aktualny poziom) Uwaga. Nagłówek wyświetla informacje o tym, czy bieżący poziom został rozwiązany, numer poziomu i liczbę ruchów.


  Mogę to zrobić ale dopiero za kilka dni.
  • Thanks 1
 3. Poprawiacie, poprawiacie tłumaczenie a komunikat o stanie baterii w telefonie nadal pojawia się po angielsku.
   
  1597749498882.thumb.jpg.bd26901cd262c36529a1b04e1e90d385.jpg
  Treść powiadomienia zależy od aplikacji której używasz. Nie ma opcji na zmianę tego poprzez modyfikację fw zegarka (z pominięciem napisania całego oprogramowania na nowo co by było praktycznie niemożliwe oraz bardzo czasochłonne).
 4. Witam. Jak wyglada aktualizacja agps w bipos z udostepniona przez Antoniego wersja mifit bez aktualizacji? Pytam, bo wymusic sie jej w apce nie da, a bez tego slabo lapie fixa ( w kompasie ciagle laduje wszystko oprocz cisnienia)
  Wydaje mi się że jest albo automatyczna (najpewniej) albo nie ma
 5. Zainstalowałem, teraz po aktualizacji A-gps pojawia mi się na zegarku komunikat o niepowodzeniu aktualizacji a przy aktualizacji pogody jest informacja o płatności za tą usługę (przekaż darowiznę aby odblokować aktualizację pogody) ?
  1. Spróbuj ponownie
  2. To prawda, aktualizacja pogody w aplikacji likeapp+ jest płatna. Możesz spróbować kliknąć kupno a później wyjść z okna zakupu.
 6. Dziekuje. Odpalilem ta wersje bez aktualizacji. Zainstalowalem bip Os i poki co działa.
  Pogode mam po hiszpansku i menu bipOS po angielsku. Jakim plikiem mozna to naprawic?
  Pogodę musisz zmienić w aplikacji, inaczej się nie da. Jak nie ma opcji to napisz a spróbuję zmodyfikować aplikacje. Język bipos zmieniasz poprzez: bipos →settings → menu language → polski
 7. 2 godziny temu, Neverbf napisał:
  Co przez to rozumiec?
  Poki co zostane przy mifit, z uwagi na historie treningow. Jezeli apka jest w wersji ang, to mógłbym jej uzywac, jesli RU, to odpada
   

  Chodzi o bip os w wersji 0.5.3 - zmodyfikowałem plik i dopiero teraz go wysłałem (miałem problemy z przesłaniem). mifit który wysłałem poniżej jest po polsku.

 8. Znajoma kupiła sobie zegarek Amazfit Bip. Niestety wyświetla się jej cały czas 12 godzinny. Szukałem gdzie tylko szło i nic nie znalazłem odpowiedzi jak to zmienić żeby zegarek wyświetlał czas 24 godzinny. W telefonie ustawione wszystko tak jak powinno A zegarek nadal wyświetla tylko am pm. Może ktoś pomóc?
  Zmień tarczę zegarka
 9. [mention=28825]dvmivn[/mention] Przejrzałem chyba wszystkie opcje w Notify & Fitness i nigdzie nic nie widziałem, żeby można było ją dodatkowo włączyć. Czy mógłbyś powiedzieć mi to jaśniej?
  Musisz używać zmodyfikowanej aplikacji mifit bo w oficjalnej automatycznie jest wgrywana orginalna
 10. Cześć
  Ostatnio podczas aktualizacji, operacja się przerwała (telefon z zegarkiem cały czas leżały obok siebie) i telefon pozostał w trybie aktualizacji. Telefon nie może się połączyć z zegarkiem. Na zegarku cały czas ikona połączenia telefonu z zegarkiem.  Czy jest możliwość resetu mechanicznego? Innego resetu nie jestem w stanie wykonać bo telefon nie działa :( 
  Spróbuj dodać jako nowy z oryginalnej aplikacji oraz po tym zabiegu spróbować ponownie zainstalować BIP os
×
×
 • Create New...