Antoni Czaplicki

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Posts posted by Antoni Czaplicki


 1. Zainstalowałem, teraz po aktualizacji A-gps pojawia mi się na zegarku komunikat o niepowodzeniu aktualizacji a przy aktualizacji pogody jest informacja o płatności za tą usługę (przekaż darowiznę aby odblokować aktualizację pogody) ?
  1. Spróbuj ponownie
  2. To prawda, aktualizacja pogody w aplikacji likeapp+ jest płatna. Możesz spróbować kliknąć kupno a później wyjść z okna zakupu.

 2. Dziekuje. Odpalilem ta wersje bez aktualizacji. Zainstalowalem bip Os i poki co działa.
  Pogode mam po hiszpansku i menu bipOS po angielsku. Jakim plikiem mozna to naprawic?
  Pogodę musisz zmienić w aplikacji, inaczej się nie da. Jak nie ma opcji to napisz a spróbuję zmodyfikować aplikacje. Język bipos zmieniasz poprzez: bipos →settings → menu language → polski

 3. 2 godziny temu, Neverbf napisał:
  Co przez to rozumiec?
  Poki co zostane przy mifit, z uwagi na historie treningow. Jezeli apka jest w wersji ang, to mógłbym jej uzywac, jesli RU, to odpada
   

  Chodzi o bip os w wersji 0.5.3 - zmodyfikowałem plik i dopiero teraz go wysłałem (miałem problemy z przesłaniem). mifit który wysłałem poniżej jest po polsku.


 4. Znajoma kupiła sobie zegarek Amazfit Bip. Niestety wyświetla się jej cały czas 12 godzinny. Szukałem gdzie tylko szło i nic nie znalazłem odpowiedzi jak to zmienić żeby zegarek wyświetlał czas 24 godzinny. W telefonie ustawione wszystko tak jak powinno A zegarek nadal wyświetla tylko am pm. Może ktoś pomóc?
  Zmień tarczę zegarka

 5. [mention=28825]dvmivn[/mention] Przejrzałem chyba wszystkie opcje w Notify & Fitness i nigdzie nic nie widziałem, żeby można było ją dodatkowo włączyć. Czy mógłbyś powiedzieć mi to jaśniej?
  Musisz używać zmodyfikowanej aplikacji mifit bo w oficjalnej automatycznie jest wgrywana orginalna

 6. Cześć
  Ostatnio podczas aktualizacji, operacja się przerwała (telefon z zegarkiem cały czas leżały obok siebie) i telefon pozostał w trybie aktualizacji. Telefon nie może się połączyć z zegarkiem. Na zegarku cały czas ikona połączenia telefonu z zegarkiem.  Czy jest możliwość resetu mechanicznego? Innego resetu nie jestem w stanie wykonać bo telefon nie działa :( 
  Spróbuj dodać jako nowy z oryginalnej aplikacji oraz po tym zabiegu spróbować ponownie zainstalować BIP os 7. Dziękuję, ale ponieważ zadałem sobie trochę trudu i większość z nich sprawdziłem dla siebie zostawiłem tylko te o których pisałem poprzednio plus 2048, gierkę która tym razem faktycznie już się uruchamia i działa w miarę poprawnie.
  Pozostałe są niestety strasznie niestabilne czasem działają ale potrafią często zawieszać działanie i poza tym słabo reagują na dotyk.
  Chciałbym jeszcze się dowiedzieć ile aplikacji (jaką objętość) można maksymalnie umieścić w pamięci tego zegarka ?
  Gdyby ktoś zechciał mi na to odpowiedzieć.
  I ostatnia moja poprawiona wersja pliku .res
  Zawiera : kalkulator, kalendarz, latarkę, muzykę (sterowanie), sokoban, tetris, flappy bird, hr_chart, SaveBoxBip i 2048 - wszystko sprawdzone - działa poprawnie.


  Nie ma określonej maksymalnej liczby aplikacji

 8. Bardzo serdecznie dziękuję, jak to mówią "operacja zakończyła się sukcesem"  udało mi się skorzystać z przesłanego programu wcześniej brakowało mi zainstalowanego środowiska Java i dlatego nie mogłem otworzyć archiwizatora zasobów.
  Musiałem usunąć gierkę która i tak jak wcześniej już pisałem zawieszała mi zegarek chodzi o 2048.
  Wcześniej w pierwszym pliku bipos gierka ta działała poprawnie, niestety ten archiwizator zasobów chyba nie obsługuje przekopiowania z jednego pliku .res do drugiego bo może bym tego spróbował.
  Dla zainteresowanych umieszczam poprawiony przeze mnie plik .res
  Zawiera : kalkulator, kalendarz, latarkę, muzykę (sterowanie), sokoban, tetris, flappy bird, hr_chart i SaveBoxBip - wszystko sprawdzone - działa poprawnie.
  Jeszcze raz dziękuję L.
  IMG_20200430_185859.thumb.jpg.e27711622d617dfcaa86fc2c88546d2f.jpg
  IMG_20200430_191259.thumb.jpg.686ce94896d733767761535b97622c36.jpg
  lisek3.res
  Tutaj masz większość aplikacji, wszystkie działające
  https://sites.google.com/view/storeofelf
  • Like 1

 9. Nie jestem pewien czy niektóre z nich są już poprawione i lepiej działają (czy były przynajmniej trochę sprawdzone - testowane) oraz ile z nich można maksymalnie zmieścić.
  Jak do tej pory najlepiej działały moim zdaniem: kalendarz, kalkulator, latarka, tetris, flappy bird, muzyka no i być może Sokoban którego z chęcią bym wypróbował.
  Ok, do jutra zrobię
  • Thanks 1