nasluchowy1

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About nasluchowy1

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Używałem Xiaomi od ponad dwóch lat, Smart home ok, ale smartfonowo to przepaść pomiędzy "wiodącymi" producentami - jeśli chodzi o jakość firmware'u.
 2. Całe Xiaomi od strony smartphonów jest do d*py, coraz wiecej badziewia, a wsparcie żadne. Proszę moda o bana / usunięcie mojego zbędnego konta.
 3. Może pomogę. "Poszukuję motywu, który będzie miał półprzezroczyste kafle szybkich ustawień. Właczone - kolor biały, wyłączone - półprzezroczyste"
 4. Cześć. Czy Redmi 6 jest w stanie agregować jakiekolwiek pasma w sieci Orange? Jestem prawie pewien, że widziałem ikonę LTE+ kiedy byłem na MIUI 9. W MIUI 10 i 11 niestety ikony brakuje. Pozdrawiam.
 5. nasluchowy1

  Air dots7

  Piłeś, nie pisz...
 6. Nie powinien byc konieczny restart. Komunikat taki wlasnie ma byc.
 7. Szukasz problemu tam gdzie go nie ma.... Nudzisz sie?
 8. Przetwornice impulsowe tak potrafia syczec.
 9. Nieprawda. Redmi 6 nie ma domyslnie wiadomosci Google'a, a dziala w Orange. Usluga jest aktywowana stopniowo. Cierpliwosci.
 10. Klej epoksydowy dwuskladnikowy wodoodporny.
 11. Możliwe, że tak jak Netflix, YT i inni z powodu zwiększonego użycia sieci internet (pandemia) została zwiększona kompresja materiału.
 12. Miałem dokładnie tak samo. Po wyjęciu filtra dokręciłem 4 śruby mocujące wentylator (od spodu w komorze filtra). Były słabo dokręcone, pomogło.