fred1

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About fred1

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie kliknął kwadracika z miniaturką i myślał, że po taniości Chiniole się wycwanili i to już nie te czasy co 2 lata wstecz.
 2. 1-pytam bo nie wiem...klucz mam. 2-jest tam też klej i nie od parady...
 3. Kupiłem nowe opony, podzielę się kilkoma informacjami. 1-Modlę się za osoby, które dają się tak łatwo naciągać na Allegro ... Za jedną oponę gościu woła 96zł. Jedną, bo z opisu wynika że to jedna sztuka. Chyba, że się mylę, ale to i tak 48zł sztuka. "x2" to symbol, rozmiar opony czy jakoś tak ... Mylnie może przypominać, że to 2 opony. https://allegro.pl/oferta/opona-8-1-2-x2-cst-do-hulajnoga-elektryczna-wozek-8386066894 2-Gdzie kupić za 30zł sztuka? Ja kupiłem w bikerstudio. Wysłali na drugi dzień, w trzeci montowałem. Mają też dętki ale te typowe CST, nie Amalibay. https://bikerstudio.com.pl/pl/p/Opona-CST-8-C-9287-Xiaomi-Mijia/4748 3-Nie warto kleić dętek, bo i tak łatka puści. Zanim wybrałem się na wulkanizację, przejrzałem tu posty i odradzaliście. Jednak zaryzykowałem. Wulkanizator ze stażem kilkudziesięcioletnim, dobry fachowiec. Niestety przy tym ciśnieniu pozostaje tylko zakup nowej. Łatka puściła po 450km. (foto) 4-Po przewierceniu otworu na wentyl w kole przednim, nakręcanie wężyka pompki jest utrudnione. Przydał by się jakiś pierścień nasuwany na wentyl, zarazem o szerokości otworu, tak aby pełnił rolę fabrycznego elementu plastikowego i wycentrował jego położenie. Nowe zadanie dla drukarkowców. 5-Trzy trytki, to złoty środek na założenie opony. (foto) Ewentualnie dwa ściski https://www.castorama.pl/szczypce-szczekowe-240-mm-id-1100249.html 6-Czym się różnią opony CST od ulepszonych CST v2(biały pasek) ? (foto) V2 posiadają zgrubienie przez środek. Czy jest to tylko nadlana guma czy może jakiś wkład, nie wiem. Zawsze to jakieś ulepszenie, jednak nie wiązał bym z tym spektakularnych korzyści antyprzebiciowych Czas pokarze. 7-Ktoś zna moment dokręcania Nm śrub przednich koła ? Śruby te klejone są też na specyfik typu http://www.cx80.pl/nasze-produkty/kleje-anaerobowe-do-metali-cx80/cx80-rc70-detail.html Warto uzmysłowić "domowym serwisantom", że to nieodzowny element przy zapewnieniu bezpieczeństwa po ponownym zmontowaniu przedniego koła, ponieważ nie ma tam podkładek sprężynujących.
 4. fred1

  X

  Wychodzę z założenia, że jak w generatorze mam ustawienia fabryczne, to tworząc kolejny firmware na tych samych ustawieniach fabrycznych co trzy tygodnie temu, nic się nie zmieni. Dziś mam wrażenie jakby ktoś pozmieniał wartości fabryczne. Kumasz?
 5. fred1

  X

  Ostatnio modowałem Pro jakieś trzy tygodnie temu. Dziś zachciało mi się zmienić dźwięk tempomatu. Wrzuciłem firmware tworzone na emkowo. W opcji Drive eMka wyrwała jak z kopyta ... rwałem dziś asfalt :/ Czuję, że coś jest nie tak. Za szybko popierd... Piszę, bo być może ktoś poczuł to samo. Przy okazji - co to jest ta wersja 1.5.5 BIG ?
 6. To wszystko przez to, że nie powiększyłeś liter do 50 px i dałeś za mało kolorków ...
 7. Ma i pisze to z doświadczenia. Z włączonym kersem robiłem 15km przy mojej jeździe. Wyłączyłem i robię 20-22km. Baterii zostaje mi wtedy jakieś 5-7% ale staram się nie katować jej tak. p.s. a wszystko dzięki pomocy na tym forum bo bym dalej z buta wracał ostatnie kilometry
 8. Czy podniesienie mocy zwykłej eMki z fabrycznego 500W na 600W za pomocą „Motor power constant” 42979 – 600W, zmieni mi moją zwykłą (niezwykłą) eMkę w eMkę PRO ?
 9. Człowieku z tobą jest coś nie tak chyba ... Pytasz o tak ważne sprawy i wyznacznikiem tego ma być forum. Kupujesz baterię, to tam pytaj. Wniosek już znany - na Ali loteria, więc kupuje się u nas w PL. Drożej ale na pewniaka i z gwarancją. Nikt nie zna się chyba lepiej niż ten u kogo utopisz 300 czy 700zł. Nie dyskutuje już z tobą, bo nie ma sensu. Zachowujesz się jakbyś wczoraj dostał internety.
 10. Ty się dobrze czujesz? Mało, że ktoś poświęca swój czas żeby wytłumaczyć, to jeszcze po nim jedziesz. Podał odpowiedź obrazkowo i mimo, że elektronik ze mnie słaby, to wyjaśniło mi to wszystko. Jakbyś tak napisał np. na elektrodapl, to w krótkim czasie lecisz.
 11. Odpowiedź od tithonus1 z Allegro.
 12. Tutaj podali linka, to miałem nadzieję, że do tej torby wejdzie ? https://rollerplausch.fandom.com/de/wiki/Zusatzakku_verbauen
 13. Wysłałem pytanie. Zobaczymy jaką cenę wrzucą. Teoretycznie te 700-800 zaśpiewają, a wtedy to już nieopłacalne ...
 14. Pakiet, który oglądałem ma wtyk T, dlatego ...no nie muszę chyba pisać o co chodzi. https://pl.aliexpress.com/item/4000062500160.html Szukałem podobnych o tej pojemności na Alllegro i nie ma. Pisałem do jednej z osób, która rzeźbi takie pakiety na LGikach (na allegro) i nie odpisuje. Inny sprzedawca kazał czekać itd. Dlatego albo mam słabe info albo dla takiej pojemności pozostaje tylko Ali. Pytanie do znawców - ile pewności, że to Panasonic, a nie podróbka Panasonix ? https://pl.aliexpress.com/item/4000062500160.html ...no i ta cena, za 300 z hakiem takie cudo
 15. Wysil się trochę ... google. To złącze +/- przy dodatkowym pakiecie. Można zmienić na xt, tylko po co ... Po co też pchać tam xt60 jak można ten kabel Y wykonać tylko na xt30 ?