damiano914

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by damiano914

 1. damiano914

  Etui / case

  Ja mam, polecam. Fajnie zakrywa aparat i trzyma się super w rękach. I oczywiście w przypadku posiadania niebieskiej wersji nie zakrywa koloru jak case czarny.
 2. Dziękuje, sprawdziłem. W okienku widnieje, że jest błąd. Czy mogę jakoś sam to rozwiązać? Czy nowe oprogramowanie może pomóc, czy jednak czytnik do naprawy?
 3. Część. W dniu wczorajszym miałem problem ze swoim telefonem Redmi Note 5. Najpierw sam się wyłączył i uruchomiłem go za 5 razem. Wszystko się uspokoiło ale nie działa czytnik linii papilarnych a do tego w ustawieniach nie ma żadnych opcji z nim związanych. Może to wina oprogramowania MIUI lub androida.Dołączam zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedzi.
 4. Część. W dniu wczorajszym miałem problem ze swoim telefonem Redmi Note 5. Najpierw sam się wyłączył i uruchomiłem go za 5 razem. Wszystko się uspokoiło ale nie działa czytnik linii papilarnych a do tego w ustawieniach nie ma żadnych opcji z nim związanych. Dołączam zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedzi.