nowis

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About nowis

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kwestia taka, mam połączenie telefoniczne, trwa rozmowa i nagle przestaję być słyszalny dla rozmówcy ja za to słyszę osobę po drugiej stronie. Po ponownym połączeniu nie ma już tego problemu. Zdarzyło mi się tak ostatnio kilka razy. Nie wiem czy to wina smartfona czy sieci, korzystam z T-Mobile.
 2. Smartfon:Mi8 (oraz LGV30 dokładnie to samo) uruchomiona aplikacja: android auto (arm-v7a) Latest: 4.9.5949 on December 12, 2019 (arm64-v8a) Latest: 4.9.5949 on December 11, 2019 używane kable USB: oryginalne xiaomi i pożyczony nowy kabel z samsunga Aplikacja się uruchamia i działa poprawnie na smartfonie. Podłączam kablem do samochodu (Toyota yaris 2019) , wyskakuje zapytanie na ekranie z samochodu, jakoś tak: "czy połączyć z android auto tak/nie" klikam tak. Niestety nie łączy, nie wyskakuje żaden błąd. To samo dzieje się przy próbie podłączenia smartfona LGV30 Wszystkie zgody w aplikacji były przyznane, klonowania aplikacji nie mam włączonego. W serwisie toyoty, też próbowali bezskutecznie. Może ktoś ma toyote yaris i wie, android auto mu działa, prościej dobrać telefon do auta ?
 3. Pewnie to gdzieś jest nie potrafię znaleźć. Chodzi o to, że bez odblokowania telefonu ktoś nie potrafił go wyłączyć. Jest taka opcja? Takie zabezpieczenie przed tym by nie wpadło w niepowołane ręce. Plus mam mi fit 3 więc jakbym szybko się zorientował, że ktoś zwinął telefon to mógłbym sobie alarm włączyć, a tak to pierwsza rzecz cwaniaki wyłączą telefon.
 4. Cóż wiadomo, dokładność pomiaru sprzętem geodezyjnym będzie o wiele większa, ale media trąbiły o większej dokładności niż dotychczas, układ: Broadcom BCM47755, miał stanowić przelom. Przykładowo jedne z wielu artykułów: http://www.geekweek.pl/news/2017-09-28/nowe-smartfony-z-superdokladnym-gps-em_1662759/ Może aplikacje nie są przystosowane by wykorzystywać tę technologię?
 5. Pytanie do posiadaczy telefonu, czy odczuwają obecność dual frequency w telefonie? W teorii, różnica powinna być duża w porównaniu do innych smartfonów (z wyjątkiem mi 8). Czy ktoś testował dokładność lokalizacji, robił jakieś porównania do zwykłego smartfona? Dokładność powinna być do decymetrów, powinno to być odczuwalne np. przy gęstej zabudowie smartfon powinien szybciej "złapać lokalizację". Plus w nawigacji samochodowej smartfony lubią czasem pomylić pas lub źle pokazać przemieszczanie się. Tutaj to nie powinno mieć miejsca. Szukałem na youtube jakichś informacji na ten temat, ale nie znalazłem ich zbyt wiele.