Jump to content

markos

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by markos

 1. Dnia 12.10.2019 o 10:45, FromWP napisał:

   fonty.thumb.jpg.45cd7b88ad4d68a8522d56397c047096.jpg

  Wszystko fajnie, zainstalowałem pogrubioną czcionkę. Ale strasznie jest dla mnie nieczytelna. Ma ktoś coś innego, co można wrzucić do tej nowej wersji? Wcześniej chyba miałem zainstalowaną Mili_chaohu_pl_big.ft od Janusza z pierwszego posta tego wątku.

 2. Dnia 29.01.2019 o 15:31, markos napisał:

  TAK, robiłem robiłem różne próby. Włącznie z odinstalowałem całej aplikacji i zainstalowaniem jej ponownie. Testy na dwóch telefonach.

  Na żadnym z nich nie łączy się  GadgetBrigde.

   

  Może się komuś przyda. Mój zegarek od tygodnia zgłaszał: "Connect APP to update". Nie dało się go sparować w Mi Fit. Trzy dni kombinowałem, już nawet serwisu szukałem, ale nic nie wymyśliłem. Rzuciłem zegarek na dwa dni do szuflady. Dziś sprawdzam i ciekawostka - zegarek wygląda tak, jakby się sam zrestartował do fabrycznych ustawień i działa!

 3. 4 godziny temu, Pan Arek napisał:

  W mifit rozparowales zegarek?

  Może trochę w błąd wprowadziłem. Odinstalowałem Mifit i zainstalowałem, ale nie rozparowałem.

  Teraz tak zrobiłem. Przy ponownej próbie parowania zegarka, pojawia się prośba o zaakceptowanie na zegarku. Po potwierdzeniu ok na zegarku mam komunikat w Mifit, że nie udało się sparować. Zegarek wraca do swojego ekranu: Connect APP to update. Próbowałem na dwóch telefonach i to samo

 4. 7 minut temu, Pan Arek napisał:

  W mifit rozparowales zegarek?

  TAK, robiłem robiłem różne próby. Włącznie z odinstalowałem całej aplikacji i zainstalowaniem jej ponownie. Testy na dwóch telefonach.

  Na żadnym z nich nie łączy się  GadgetBrigde.

  Wygląda to tak, jak by Bluetooth działał, ale nie końca. W ustawieniach telefonu nie ma info, że Amazfit Bip jest połączony, jest tylko Sparowany.

 5. 8 godzin temu, Pan Arek napisał:

  Zrobiłeś restart telefonu?

  Tak robiłem, od tego zacząłem. Testowałem na dwóch rożnych telefonach i zachowanie zegarka jest identyczne :-(

  Dziwne jest, że przez Notify & Fitness mu się udaję czasami podłączyć i nawet się zmienia info na zegarku o połączeniu (jest ekranik z pytaniem o podłączenie). Ale jak zatwierdzę ok, to wraca do tego wcześniej opisanego błędu :-(

 6. Witam,

  Na wstępie chcę powiedzieć, że nigdy nie używałem nieoficjalnych wersji. Wszystko działało jak fabryka dała. Wczoraj się mój Amazfit BIP sam zaktualizował. Po aktualizacji działał przez kilka godz. Później zgłosił: "Connect APP to update"

  Mi fit się z nim przestał łączyć. Zainstalowałem najnowszą wersje i nic. Później próbowałem  zastosować metody z "https://www.youtube.com/watch?v=dLYfnNEsevQ" (sorry za język, ale po wideo można dojść o co chodzi ;-))

  Pierwsza metoda: Wrzucenie plików Mili_chaohu.*  nie udała się, ponieważ nie udało się połączyć z telefonem aplikacji GadgetBrigde

  Druga metoda: Skorzystanie z oprogramowania Notify & Fitness również nie udane. Oprogramowanie znalazło zegarek i po kilka próbach połączyło się. Jednak jak chciałem wysłać nowy firmware, to pasek postępu nie ruszył i zatrzymał się na 0%. Czekałem klika min i nic.

  Co z tym jeszcze można zrobić? Dziękuję za odpowiedzi

×
×
 • Create New...