Jump to content

peseq

Użytkownicy
 • Posts

  92
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by peseq

 1. Ale zablokowałeś go i dodałeś tekst (nr telefonu do kontaktu) który ma się wyświetlić? Znajomy odzyskał po roku od kradzieży. Niestety nie zgłosił kradzieży, a bez tego policja nie chciała podjąć działań. Zadzwonił do niego klient (który kupił zablokowany telefon w lombardzie) z prośbą o podanie hasła odblokowania. Niestety zdalna lokalizacja nie działała, bo nie dodał żadnego komputera jako zaufanego urządzenia dla lokalizacji.
  Tak. Zrobiłem to.

  Wysłane z mojego S10+ przy użyciu Tapatalka

 2. Jak chcesz zlokalizować telefon skoro jest odcięty od świata? W domu potrafisz włączyć TV bez prądu? Próbuj go zlokalizować, zablokować. Jak się uruchomi i podłączy do sieci to "znalazca" dostanie informację i u ciebie powinna zaskoczyć ostatnia lokalizacja.
  Jeśli telefon był zalogowany na konto Xiaomi i miałaś zablokowany bootloader to ciężko będzie z niego korzystać. Nawet jak zrobi pełny reflash to po podłączeniu do neta będzie prosił o hasło. Chyba, że ktoś już znalazł sposób na obejście tego?
  Miałem zablokowany bootloader. Próbowałem już wszystko, żeby go namierzyć:) szkoda że musi byc połączenie z internetem, żeby go namierzyć.

  Wysłane z mojego S10+ przy użyciu Tapatalka

 3. Szczerze mówiąc nie wiem. Jaki soft masz? Ja mam global 11.0.3.0 QFAMIXM.
  Drugi raz zrobiłem i wynik jest praktycznie niezmieniony.
  Pozdrawiam.

  Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 4. Cześć!
  Po wybraniu szybkiej odpowiedzi przy przychodzącym połączeniu nic się nie dzieje. Wiadomość nie zostaje wysłana, jedynie połączenie zostaje odrzucone.
  Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem lub wie jak to rozwinąć?
  Używam do wiadomości aplikacji Textra - czy to może być powód?
  Spróbuj wylaczyc program i spróbować na wbudowanym.

  Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 5. A ktoś wie jak wyłączyć powiadomienia od googla? To znaczy pilnuje się jak nie wiem z tymi powiadomieniami i jak były losowania grup na euro to ma dwa urządzenia przyszło mi o tym powiadomienie xd nie chciałbym się ich całkiem pozbyć, ale takich właśnie o jakichś wydarzeniach. To był jakiś jednorazowy strzał, ale profilaktycznie gdzie to szukać bo tam w ustawieniach google od groma tego jest
  Chyba w Discovery masz twoje zainteresowania. Poszukaj. Gdzieś tam to jest.

  Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 6. Cześć.
  Jak w waszych Mi 9 działa czytnik w ekranie? Ja regularnie spotykam się z dwiema sytuacjami i zastanawiam się czy jest jakiś sposób, aby wyeliminować problem samodzielnie:
  • Podnoszę telefon po dłuższej przerwie, na ekranie pojawia się "odcisk palca" ale ekran kompletnie nie reaguje na mój palec. Muszę wybudzić ekran przyciskiem i wtedy spróbować odblokować.
  • Telefon po dodaniu odcisku "na świeżo" czyta rewelacyjnie przez kilka godzin, a potem często udaje mi się odblokować za 4-5 razem.
  Dodam, że mam dodane średnio 3 odciski tego samego palca, bo słyszałem że wtedy działa nieco szybciej.
  Dodaj normalnie tylko jeden odcisk palca na prosto.

  Czytnik słabo łapie tak czy siak. Prawda. Czasem wystarczy delikatny brud na ekranie czy. Też palcu i nie odczyta. Czasem w pracy jak ubabram kciuk, bo akurat coś malowałem czy cokolwiek, to już tylko pin. Ja ustawiłem sobie na twarz. Wygodniejsze.

  Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 7. Mój mi 8 spadł na ziemię. Było dobrze.. po kilku dniach takie coś jak w załączniku. Nawet rysy nie miał. Po jakimś czasie wygasł do zera cały ekran. Kupiłem mi9. Aparat w mi8 był lepszy. Nic poza tym. Teraz dla samego siebie przetestuje telefony za większą kwotę. Na pierwszy ogień biorę iPhone xr czy jak mu tam. Zobaczymy ile jest wart.19056e261cf5ef283e5051dac99a3aba.jpg

  Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

×
×
 • Create New...