macjakadams

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About macjakadams

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. macjakadams

  Nieprawidłowe działanie budzika

  GPS działa bez zarzutu.
 2. macjakadams

  Nieprawidłowe działanie budzika

  Dzięki za podpowiedzi. Może nie jest to takie rozwiązanie o jakie mi chodziło ale ustawiłem 2 alarmy z dostępem 1 min i od paru dni przynajmniej jeden z nich działa ok. Trudno mi tu jednoznacznie zwalić winę na sprzęt bo korzystam z modowanej aplikacji mifit I nie sprawdzałem czy na oficjalnej działa dobrze czy nie. Reszta funkcji śmiga bez problemu.
 3. macjakadams

  Nieprawidłowe działanie budzika

  @bembenekzauważyłem po innych postach na forum że masz alergię na ten zegarek i na xiomi ogólnie. Pewnie miałeś pecha i w sumie rozumiem Twoją frustrację, ale żeby była jasność. Ja z zegarka jestem bardzo zadowolony, budzik to jedyna rzecz z jaką coś jest nie tak. Mam telefon xiomi Mi5 już prawie 2 lata i również sprawuje się fantastycznie. Z jednym się zgodzę, amazfit dla przeciętnego zjadacza chleba, który chce go włączyć, założyć i żeby wszystko działało, to on się nie nadaje. Trzeba kombinować z mifit i czcionkami żeby było ok I nie każdy ma na to czas i ochotę. Co do budzika to nie wiem co dalej. Dziś przykładowo zaczął wibrowac rano zgodnie z planem, ale jak tylko spojrzałem na zegarek to przestał, po może 4 wibracjach. Po prostu przestał, a za 10 min włączyła się drzemka. Choć nie naciskalem snooze. Dziwne rzeczy.
 4. macjakadams

  Nieprawidłowe działanie budzika

  Nie do końca. Tamten temat traktuje o przypomnieniach (z których ja nie korzystam). Mnie chodzi o funkcję alarmu / budzika.
 5. Witam wszystkich, Na wstępie chciałbym podziękować użytkownikom forum. Od grudnia jestem posiadaczem Amazfit BIP i porady zamieszczone na forum bardzo mi pomogły. Wiele początkowych mankamentów naprawiło zainstalowanie MrTomi-3.5.4-PL , a reszty dopełniły pogrubione czcionki on Janusza. Zegarek sprawuje się świetnie... oprócz jednej rzeczy. Alarmy najzwyczajniej w świecie działają jak chcą. Czasem nie wibruje wcale, czasem wibruje 10 a czasem 20 sec. (mierzyłem). Po naciśnięciu drzemki zegarek potem już się nie odzywa, a innym razem gdy w ogóle nie zareaguję przyciskami na alarm, to zegarek nie wibruje już ponownie. (jedna próba budzenia i koniec) Czytałem, że u innych użytkowników też pojawiają się takie problemy. Zastanawiam się czy jest jakieś rozwiązanie tych mankamentów, czy po prostu trzeba pogodzić się z tym, że urządzenie nie nadaje się do budzenia i dać sobie z tym spokój. PS. Musiałem oczywiście zainstalować i odpalić GadgetBridge który wrzuca zawsze swoje predefiniowane 3 alarmy i tego jednego 15:30 za cholerę nie mogę usunąć z listy.