macjakadams

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About macjakadams

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za podpowiedzi. Może nie jest to takie rozwiązanie o jakie mi chodziło ale ustawiłem 2 alarmy z dostępem 1 min i od paru dni przynajmniej jeden z nich działa ok. Trudno mi tu jednoznacznie zwalić winę na sprzęt bo korzystam z modowanej aplikacji mifit I nie sprawdzałem czy na oficjalnej działa dobrze czy nie. Reszta funkcji śmiga bez problemu.
 2. @bembenekzauważyłem po innych postach na forum że masz alergię na ten zegarek i na xiomi ogólnie. Pewnie miałeś pecha i w sumie rozumiem Twoją frustrację, ale żeby była jasność. Ja z zegarka jestem bardzo zadowolony, budzik to jedyna rzecz z jaką coś jest nie tak. Mam telefon xiomi Mi5 już prawie 2 lata i również sprawuje się fantastycznie. Z jednym się zgodzę, amazfit dla przeciętnego zjadacza chleba, który chce go włączyć, założyć i żeby wszystko działało, to on się nie nadaje. Trzeba kombinować z mifit i czcionkami żeby było ok I nie każdy ma na to czas i ochotę. Co do budzika to nie wiem co dalej. Dziś przykładowo zaczął wibrowac rano zgodnie z planem, ale jak tylko spojrzałem na zegarek to przestał, po może 4 wibracjach. Po prostu przestał, a za 10 min włączyła się drzemka. Choć nie naciskalem snooze. Dziwne rzeczy.
 3. Nie do końca. Tamten temat traktuje o przypomnieniach (z których ja nie korzystam). Mnie chodzi o funkcję alarmu / budzika.
 4. Witam wszystkich, Na wstępie chciałbym podziękować użytkownikom forum. Od grudnia jestem posiadaczem Amazfit BIP i porady zamieszczone na forum bardzo mi pomogły. Wiele początkowych mankamentów naprawiło zainstalowanie MrTomi-3.5.4-PL , a reszty dopełniły pogrubione czcionki on Janusza. Zegarek sprawuje się świetnie... oprócz jednej rzeczy. Alarmy najzwyczajniej w świecie działają jak chcą. Czasem nie wibruje wcale, czasem wibruje 10 a czasem 20 sec. (mierzyłem). Po naciśnięciu drzemki zegarek potem już się nie odzywa, a innym razem gdy w ogóle nie zareaguję przyciskami na alarm, to zegarek nie wibruje już ponownie. (jedna próba budzenia i koniec) Czytałem, że u innych użytkowników też pojawiają się takie problemy. Zastanawiam się czy jest jakieś rozwiązanie tych mankamentów, czy po prostu trzeba pogodzić się z tym, że urządzenie nie nadaje się do budzenia i dać sobie z tym spokój. PS. Musiałem oczywiście zainstalować i odpalić GadgetBridge który wrzuca zawsze swoje predefiniowane 3 alarmy i tego jednego 15:30 za cholerę nie mogę usunąć z listy.