Bullsblood

Użytkownicy
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Bullsblood


 1. Mam otóż taki problem ze gdy podłącze słuchawki dźwięk działa niestety nie działa wszystko inne co jest z tymi słuchawkami związane. Nie mogę ustawić efektów dźwiękowych, bo pisze mi że nie wykrywa słuchawek. Nie działa pilot, nie mogę nim ściszyć ani podglosnic telefonu. Nie wykrywa mikrofonu. Słuchawki sprawdzałem na innym telefonie xiaomi z wejściem na Jacka i działają. Miał ktoś podobny problem?

   

  Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

   

   


 2. Miui Eu.
  Takich cudów nie spotkałem.
  Może nie wgrywasz(flash) tylko uruchamiasz(boot)?
  Do twrp wchodzisz power off, vol+ i power? Chodzi o smartfon...?
  Do twrp wchodzę po przez komendę fastboot boot twrp.img. Po przez +i power mogę wejsc jedynie zaraz po instalacji twrp przez adb ale tak jak pisałem wcześniej po załadowaniu systemu twrp znika.

  Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


 3. Ale tylko ty go masz? Ja też mam rn5 i nie mam problemu. W takim razie zostaje ci jeszcze jedno. Odblokuj bootloader. Wgraj wersję Xiaomi eu stable i zobacz. 
   
  To nic nie da. Ja mam wersję Eu i jest jeszcze gorzej niż jak miałem globalna. Może przesinastlowanie na jakiś alternatywny Rom typu aosp dałoby radę

  Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


 4. Siemano sprawdź czy ładuje ci na wyłączonym ekranie. Zainstaluj aplikacje accubatery i gdy ci nie ładuje wyłącz i włącz ekran i sprawdź te aplikacje i zobacz czy amp podskoczyly.

   

  Ja mam tak że nie chce mi się ładować przy włączonym ekranie gdy bateria ma od 20%do40%. Później rusza z kopyta. Nie wiem czym to jest spowodowane ale przy wyłączonym ekranie normalnie ładuje

   

  Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

   

   

   

   


 5. Mam otóż taki problem. Telefon gdy bateria jest między 20%-40% nie chce się ładować przy włączonym ekranie. Dopiero jak go zgasze telefon zaczyna się ładować. Gdy bateria naładuje się powyżej 40% to telefon zaczyna juz ładować normalnie. Sprawdzałem to na aplikacji accubatery i jest tak za każdym razem. Miał ktoś podobny problem?

   

  Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka