rakers

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rakers last won the day on March 29

rakers had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About rakers

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. rakers

  Mi Box 4K S - zacinanie

  gdzie tej opcji szukać ?
 2. Przy przytrzymaniu migawki tak. Nie znałem tego patentu. Teraz jest ok.
 3. Z tym 2,3 sekundy to mnie poniosło. Ale sekunda jest od jednego zdjęcia do drugiego. Nie mam ochoty i nie będę romów wgrywał. Telefon traktuje jako narzędzie i wyleczyłem się całkowicie z grzebania, ciągłych konfiguracji. Ja się na tym nie znam. Wyjmuje i robię i wiem jak to działa w Pixel.
 4. Czy u was też nie da się jednego po drugim w trybie natychmiastowym wykonać zdjęcia? Musiałem teraz szybko zrobić serię zdjęć i czas potrzebny do zrobienia kolejnego zdjęcia trwał 2,3 sekundy. masakra. Nie ma znaczenia HDR, AI. telefon nie robi szybko jednego zdjęcia po drugim.
 5. rakers

  Czy działa u nas VoLTE?

  Usługa w T jest zależna czy mamy na kartę czy abo. W T na kartę volte nie działa. U innych operatorów nie wiem.
 6. rakers

  Mi8 vs Mi9 SE vs MIX2s (+/-1300pln)

  Mając dwa Xiaomi: mi8 I mi9 nie widzę kompletnie różnicy w jakości wykonania. Mi mix2s ma ciemny ekran na dworze.
 7. rakers

  Case

  @up link do etui https://www.aliexpress.com/item/32986795822.html?productId=32986795822&productSubject=For-xiaomi-mi-9-case-Cover-6-39-Nillkin-Nature-Transparent-Clear-Soft-silicon-TPU-Protector&spm=a2g0s.9042311.0.0.7c1c4c4dEgXDng
 8. @up dokładnie tak. Oni są tylko pośrednikiem, Xiaomi 12 miesięcy a Oni rękojmia 24 miesiące. Oni tylko przesyłają.
 9. Bestcena - Gwarancja to 12 miesięcy, Rękojmia 24. Zadzwoń sobie, potwierdzą Ci. Jest w przypadku bestcena dokładnie tak samo jak ma apple. W przypadku mi-store, x-kom jest inaczej.
 10. rakers

  Case

  Mam kilka dni, kilkanaście i nie widzę kurzu. Może jakieś śladowe ilości. Więcej kurzu mam wokoło aparatu. Nie wiem czy na zdjęciach coś widać.
 11. rakers

  Case

  @up W stosunku do spigen armor etui jest gumowe nie plastikowe. Boki są dość luźne można je podważyć ale nie jest to luz który się odgniata w kieszeni. Etui ma ranty miększe niż ringke fushion jak może miałeś kiedyś. Etui fabryczne jest przy nim miękkie, cienkie, nic nie chroniące. Nigdy nie pisałem na temat etui większych peanów :). Ja kupiłem na Ali, koszt około 17 pln. Kupiłem lekko dymione aby nie pociemniało.
 12. rakers

  Case

  Bardzo dobrze się trzyma. Case mam w kolorze przydymionym. Podobny do etui 3mk. Boczne ranty nie upośledzają gestów.
 13. rakers

  Android Q - także dla Xiaomi

  W tej wersji nie można dodać odcisku?
 14. @up działa podobnie jak bestcena. Siedziba jest w UK a nie w pl. Nie ma polskiej gwarancji a ich jako sprzedawcy.
 15. [mention=3642]Dyzson[/mention] ja kupowałem redmi note5 z bestcena. Oba po emai Indonesia. Nie na Europę, soft global. Mówię o bestcenie zarejestrowanej w Koszycach. Mogę ci screen zrobić, chcesz? Oni gdzieś wysyłają te telefony do naprawy. Huawei syna z bestcena odmówiło z naprawy po okazaniu dowodu zakupu. Zwrócili pieniądze. Tel z Vodafone UK a miał być niebrandowany, nowy. Też możesz po emai w Huawei sprawdzić.