awygo

Użytkownicy
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by awygo


 1. awygo który pluł na miui bo ma coś czego on nie potrzebował

  Brednie, ale jako wyznawca Miui jesteś tu pod ochroną, i możesz poszczekiwać na mnie bezkarnie.

  Wskazywałem różne błędy systemu (ten, który masz na myśli jest jednym z wieeeeeeelu, ale nie najbardziej dokuczliwym. Za to idiotycznym), z których większość użytkowników Miui, nie znających innych, normalnych systemów nawet nie zdaje sobie sprawy. Albo inaczej: no cóż, zonk, ale skoro już to kupiłem... to będę udawał, że tak ma być. Np.: niewidoczny w słońcu stan przełączników: "ależ skąd! Ja widzę je doskonale!"


 2. Co ma w sobie MIUI, że kupuje się dla systemu telefon, wiem, że częste aktualizację, a co jeszcze w nim takiego ciekawego ? Wybaczcie, że pytam o takie banały ;)

  Cena urządzenia. Są zdecydowanie tańsze od innych, podobnie wyposażonych. Natomiast Miui jest konsekwencją tego zakupu. Niektórzy instalują inne systemy, ale są tacy, którzy dali sobie wmówić, że pana boga za nogi złapali. I będą poszczekiwać na każdego, kto o Miui wypowie się krytycznie.

  Tylko pamiętaj: nigdy nie powiedziałem złego słowa na sprzęt. Mój Mi4 był naprawdę świetnym telefonem.

  • Like 1

 3. gdybyście mieli możliwość ponownego zakupu MI4 byście go kupili czy wybraliście inny model?

  Ani Mi4, ani żadnego innego z Miui. Szkoda tego sprzętu na takie badziewne oprogramowanie.

  Co do sprzętu: uważam, ze można się przyczepić jedynie do GPS, jest słaby. Ale to zależy czego oczekujesz od telefonu.

  Ktoś tu nawet usiłował znaleźć dziurę w całym w wątku "za co nie lubię MI4" ale jakoś niespecjalnie się udało.

  W Miui dziur nie trzeba szukać. Miui to jedna wielka, czarna dziura.


 4. Rozumiem, że Ty posiadasz takie etui ?

  Już nie posiadam, tak jak na szczęście już nie posiadam Mi4 :wink:

  Ramka jest metalowa, bardzo cieniutka, a w środku guma, czy czarny silikon. Bardzo solidna. Ma wystający rant, który chroni krawędzie telefonu.

  Można się czuć bezpiecznie, ale... telefon wygląda w tym zupełnie inaczej. Estetycznie, ale ten design nie każdemu musi się podobać.


 5.  

  Teraz zastanawiam się nad etui z hartowanego szkła:

  http://www.gearbest.com/cases-covers/pp_156107.html

  Martwi mnie ta metalowa obejma w tym etui bo w moim Mi4 GPS praktycznie nie działa  :(

   

  Z hartowanego szkła? Wydaje mi się że tam jest metalowa ramka i jakiś elastyczny tył. Może się mylę, ale nie ma dobrej warstwy amortyzującej między ramką a telefonem. Dla przykładu: iPaky ma gumowy wkład, również otoczony metalową ramką. W praktyce nie zauważyłem negatywnego wpływu ramki na poziom sygnału GSM i GPS.


 6. Mi2s jest "na zapytanie", Xiaomi 1S jest "na stanie", dystrybucja SK, (domyślam się że Słowacja?). Nie wiem skąd pozyskują telefony Xiaomi. Ten, który zamówiłem (innej marki) pochodzi z oficjalnej czeskiej dystrybucji. Nasi południowi sąsiedzi od dawna mają bardziej cywilizowane podejście do interesów z chińczykami. W Polsce - niestety zamordyzm.


 7. Widmo? Nie sądzę, jaki mieli by w tym cel? Zamówiłem inny telefon od nich, jest już w drodze, za pobraniem. Nie widzę nic podejrzanego. Być może chińskie telefony traktują jako mniej popularne, dlatego nie aktualizują oferty. A sprzedają różne marki, więc nic dziwnego że nie mają takiego wyboru Xiaomi jak w sklepach chińskich.

  Nikogo nie namawiam, napisałem tylko informacyjnie. A opinię o sklepie napiszę jak dostanę swój zakup.


 8. Nie interesują mnie wyniki finansowe sklepu, sprzedaje, czy nie, to nie moja sprawa. Podałem link. pod którym można kupić, ot co! Nie wiem, czy ceny są aktualne, bo ten sprzęt mnie nie interesuje. Zamówiłem inny telefon, innej marki, i cena, która była na stronie sklepu została potwierdzona. Więc jest aktualna.