Jump to content

tomek0768

Użytkownicy
 • Posts

  217
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by tomek0768

 1. Jeżeli wersja Aksona to A2017G (z LTE B20) to nawet się nie zastanawiaj. Wiem co mówię, miałem Mi5 mam Axona. Jedyna wada Axona to niepodświetlane przyciski pod ekranem ale można się przyzwyczaić. Nakładka ZTE nic specjalnego, w MIUI więcej ustawień. Ale za to w Axonie masz B20, aktywny czytnik, 4GB RAM, 64GB pamięci wewn, nieco większa bateria, lepszy ekran (amoled, większa rozdzielczość) chociaż jak czytam wyżej nie wszyscy to lubią, głośniki stereo na froncie - dla mnie bardzo fajna sprawa.
  Ja po kilku miesiącach z Axonem polubiłem go nawet. Jeżeli miałbym się zamienić na Xiaomi to na Mix2 najwyżej. Pewnie tak zrobię jak Mix stanieje bo............. bardzo tęsknię za MIUI. Podsumowując Axon bardzo OK, lepszy od Mi5 jak dla mnie pod prawie każdym względem, tylko ten brak MIUI.

 2. Szczerze nic nie działa, po włożeniu kabelka żadnej reakcji w telefonie czy tak powinno być? W Galaxy Note III jak włożyłem sam kabelek już dawał fon znać później wbiłem pendrive i wszystko hulało. Jestem zdruzgotany taki Fon tyle kasy, a coraz więcej niedociągnięć. 

  Jakich niedociągnięć? Android nie obsługuje również exFat. Po co ma dawać znać po włożeniu kabla?
  Fat32 jak ci radzi kolega wyżej.
  A tak przy okazji, Note III widział pena zformatowanego nie w Fat32?

  Tapatalk Nubia Z7max

 3. Rom ten sam do 3s i 3x? Ten sam więc na 99% te same częstotliwości będą obsługiwane. Redmi 2 wersje 811 i 813 różne modemy (inne romy), a już RN1s 1GB i 2GB ten sam rom i te same częstotliwości mimo że wersja 2GB ma na pudełku brak WCDMA 900 a na 100% ją obsługuje (wiem bo mam). Więc nawet dane producenta są nie do końca prawdziwe. Wg mnie 3x ma WCDMA 900. Byłoby raczej mało ekonomiczne robić 2 różne softy dla tego telefonu, chociaż w przypadku Redmi 2 nie wiedzieć czemu tak zrobiono.

  Taptalk HM Note 1s

 4. Czy ktoś wie gdzie i jak zgłosić tego sk***iela? Strona już ze 3 tygodnie sobie wisi, oszust spamuje po forach bezkarnie. Pytałem policjanta z sąsiedztwa ale od razu pytanie czy są poszkodowani, obiecał się dowiedzieć aczkolwiek szybko uciekł, pewnie kłopotliwa sprawa dla policji by była.

  Taptalk HM Note 1s

 5. No to trzeba było tak od razu, że FB, Lublin itd. Ja rozumiesz to z takiej podlubelskiej wioski jestem i nie kumam za bardzo tych klimatów typu fejsy, snapy czaty czy grupy jakieś. Gdzieś w tym wszystkim się zagubiłem. Pójdę dzieci podpytam może mnie naprowadzą jakoś.

  Taptalk HM Note 1s

  • Like 2
 6. Jakbyś przeczytał jakikolwiek poradnik na temat zakupów w sieci to nie założył byś tematu. Ogólne zasady obowiązują zawsze niezależnie od tego co i gdzie chcemy kupić. Takimi pytaniami typu co z tym sklepem jest nie tak, to robisz wrażenie "właściciela" tego fake sklepu, który próbuje za wszelką cenę zrobić trochę rozgłosu wokół swojej "pułapki".

  Taptalk HM Note 1s  • Like 1
 7. I nic nie zwróciło twojej uwagi po wejściu na tę stronę? Otwórz stronę byle jakiego sklepu internetowego i porównaj informacje począwszy od regulaminu itd.
  To oszust. Próbował kilka dni temu założyć taki sam temat tu na forum i na telchina.pl.
  Jak wyślą za pobraniem z opcją sprawdzenia paczki przed odbiorem to można próbować.


  Taptalk HM Note 1s

×
×
 • Create New...