Jump to content

nemed

Użytkownicy
 • Posts

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by nemed

 1. Na trzymanie baterii nie narzekam, co prawda podladowywuję telefon w pracy, ponieważ słucham muzyki przez głośnik bluetooth. Przy normalnym użytkowaniu podłączam telefon wieczorem. Z Ali nic nie zapłacisz podatku, jeśli wybierzesz wysyłkę Ciainiao albo Aliexpres shipping. U mnie była jakoś tak po około dwóch tygodniach.

  Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka 2. Po aktualizacji magiska do ostatniej wersji 24.1 nie przechodzi safetynet, żaden fix nie działa. Google coś grzebało znowu? Ktoś coś wie?
   
  edit
  ale płatności gpay działają - chwilę temu sprawdzone...ciekawe to
  Twórca Magiska zaczął pracować dla Google, stąd takie zmiany w Magisk. Nie aktualizować i będzie spokój.

  Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

 3. Użytkuję telefon od kilku dni i jedynym dla mnie mankamentem był dźwięk z głośników, jego nierównomierne rozłożenie i zdecydowanie za cichy. Powalczyłem trochę i po zainstalowaniu Vipera i włączeniu w convolverze Dolby oraz przestawieniu suwaczka L-R w opcjach programistycznych, dźwięk uległ diametralnej poprawie.

  Wysłane z Mi Mix 2S

 4. Na wersję dev należy przejść z syf miui. Odblokowałem z oficjalnego globala i pięknie poszło, nawet bez czekania.

  Już dawno wersja ze zgodami jest nie aktuana. Teraz poprostu, w wersja dev powiązujesz konto Xiaomi z telefonem, potem telefon w fastboot i mi unlockiem odblokowujesz. Jedymy minus obecnie, że może wyskoczyć spory czas na osblokowanie. Tyle.


  Wysłane z Mi Mix 2S

 5. Kilka lat temu dostałem zgodę na odblokowanie Mi 4c a wczoraj bezproblemowo odblokowałem MiMixa 2s, więc zgoda jest na konto i bezterminowa.

   

  Jak dostanę zgodę to jak długo jest ważna?

   

  Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

   

   

   

  Wysłane z Mi Mix 2s

   

   

   

×
×
 • Create New...