Jump to content

kr0mka

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by kr0mka

 1. 1 minutę temu, mrosi napisał:

  Po dłuższym czasie bezczynności, i to też nie zawsze (w sumie nie wiem od czego to zależy), pierwszy dźwięk powoduje brzęczenie głośnika w taki sposób, że ma się ochotę telefon razem z oknem. I to dowolny dźwięk generuje taki efekt. Potrafi zbugować się nawet przy dźwięku odblokowania, czy wyboru numeru w dialerze.

  Pewnie oddałbym telefon do serwisu, ale z tego co ludzie komentowali na forum MIUI EU, nie dotyczy to tylko mnie. Innym użytkownikom też się to zdarza. Zresztą już nawet Admini potwierdzają, że jest jakiś bug. Mam nadzieję, że z najbliższą aktualizacją to naprawią, bo jeszcze trochę i dostanę rozstroju nerwowego...

  hmm, może i być, że przeoczyłem, bo używam telefonu na wyciszeniu razem z mibandem do powiadomień, a glośnika w telefonie tylko okazjonalnie do youtube itp. Chociaż jak aktualnie mam włączone powiadomienia to nie widzę żadnego problemu z głośnikiem, tak samo nie pamiętam żeby coś takiego się działo jak używałem 8.8.3 xiaomi.eu. Może być że to problem przytrafiający się części osób, tak samo jak z czujnikiem zbliżeniowym, gdzie co chwilę czytam że ktoś ma problemy z wygaszaniem ekranu podczas rozmowy.

 2. Jestem global beta testerem i używam closed bety P od 8.8.7, aktualnie jestem na 8.9.13. Generalnie wszystko śmiga ok, przez jakiś czas były problemy z drainem baterii, teraz jest już lepiej.  Z niedziałających rzeczy które mi przeszkadzają to chyba tylko PIP.

  Edit. jaki bug głośnika? nie zauważyłem żadnych problemów z głośnikiem nawet na androidzie oreo. 

 3. Mam 6/64gb wersję chińską. Bootloader jeszcze nieodblokowany (360h czekania), więc siedzę na najnowszym china devie, co za tym idzie brak polskiego języka oraz kompatybilnosci z Google Pay. Poza tym działa bez zarzutów, zero zwieszek, aparat robi o niebo lepsze zdjęcia niż leeco x820 z google camera, szczególnie w nocy. Ładowanie Qi to też fajny bajer, mam kompatybilną ładowarkę samochodową i prędkość ładowania nie jest najgorsza, ale oczywiście ładowarka QC przebija wszystko. Face unlock działa bardzo szybko, chociaż nie widzę w tym sensu, bo można odblokować telefon używając zdjęcia wyświetlonego na innym telefonie, Mi8 ze skanowaniem 3D powinno być w tej sprawie o wiele bardziej bezpieczne. Ogółem to podrasowany mix 2, z nowszym SoCiem, lepszym aparatem i dodanym bezprzewodowym ładowaniem. Z tego co widzę, nawet części takie jak przedni panel i bateria są wymienialne pomiędzy mixem 2 a mixem 2s. 

×
×
 • Create New...