Jump to content

MD13

Użytkownicy
 • Posts

  1,453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by MD13

 1. jak chcecie mieć spokój to global i normalne używanie fona. Jak chcecie się bawić i testować to eu. Tylko na eu trzeba mieć świadomość ,że coś może być uwalone , a to bateria szybciej spada a to coś tam. Ale są szybko nowości. Eu nie jest złe. Tylko wszystko zależy od użytkownika. Czy chce się bawić czy nie. Ja po kilku latach na kilku modelach xioami dałem sobie spokój z miupolska/eu i siedzę na globalu. Nie mam już czasu na zabawę w romy i global spokojnie wystarcza .

  • Like 1
 2. Dnia 12.12.2019 o 13:31, fido70 napisał:

  @Arcadio Morales zależy na co chcesz czekać. Masz Globala ze starą wersją MIUI. Popieram przedmówcę - czytać forum. Moja opinia, kupując telefony Xiaomi (dla siebie i doradzając innym)m zawsze wiązała się z planami przejścia na soft miuipolska.

  Global już nie jest taki zły jak to było 5-6 lata temu. Ja od Mi6 siedzę już na globalu i darowałem sobie eu.  Przedtem to twoje stwierdzenie było by  poprawne. Teraz już nie.  Eu traktował bym dla ludzi którzy chcą testować i chcą mieć szybko nowości od MIUI.

 3. a ja powiem że te apki gogle mi zaczynają pasować. Po kilku dobrych latach siedzeniu na Miui jak zobaczyłem apki dialera i sms to się czerwony zrobiłem i mówię " no nie..." ale po czasie korzystania stwierdzam ,że są spoko. A jeszcze taka konkluzja: czy zawsze będziesz miał fona xioami? tego nie wiesz ale goolge będziesz miął zawsze :) no chyba że kupisz jabłofona :) wiec z tym akurat to uważam że jest oki.

 4. Panowie myślę o przesiadce z mojego wysłużonego mi6 na mi9 lub mi9t pro. Który byście wybrali i dlaczego?

  Pytanie dla posiadaczy mi9  : jak to jest z tym wystającym aparatem? macie jakieś pokrowce aby zminimalizować to wystawanie"?

 5. Od chyba dwóch lat używam z satysfakcją Mi5. Czy przesiadka na Mi8 wnosi jakąś istotną pozytywną wartość? Jest tu ktoś, kto się przesiadał z 5 i może wypowiedzieć się o swoich odczuciach?
  Żona przesiadła się z mi5 na ni8. Różnica jest duża. Na plus: ekran, szybkość , jakość zdjęć. Generalnie warto.

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 6. Jak chcesz mieć spokój i nie bawić się to global. Jak chcesz się bawić i ganiać za cyferkami to eu. Od roku na mi6 mam global. Na wcześniejszych fonach miałem eu. Żonie w mi8 zostawiłem global. I ten spokój....

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
×
×
 • Create New...