pixelq

Użytkownicy
 • Content Count

  518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pixelq last won the day on June 20

pixelq had the most liked content!

Community Reputation

55 Excellent

2 Followers

About pixelq

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

419 profile views
 1. Pytasz bo masz klucz dynamometryczny... z jakim momentem dokręciłeś ? Nie strasz. nie zauważyłeś chyba że, przednie koło jest przykręcone nakrętkami kołnierzowymi z kołnierzem ząbkowanym.
 2. https://www.chinskiraport.pl/blog/zwroty-na-aliexpress/
 3. Porównujesz jabłka do gruszek (silnik, bateria, oprogramowanie).
 4. Poczekaj na propozycję sprzedawcy, jak ten problem rozwiązać Faktycznie odesłanie może być lekko kosztowne. Jeżeli sprzedawca zaproponuje jakiś upust to może skorzystaj z https://miuipolska.pl/forum/topic/46586-serwisy-prowadzące-profesjonalne-naprawy-m365-pro-w-polsce/
 5. Spaliłeś tranzystory w kontrolerze (jeden na bank poleciał) Powód dosyć prozaiczny zjazd z górki + kers maks A tak poza tym zostaw emkowo.pl, strona autora: http://xn--80atlli8e.xn--p1ai/ru/konstruktor-proshivok-pro
 6. Zostaw w spokoju ten niby generator na emkowo.pl. Odwiedź stronę autora modyfikacji -> http://xn--80atlli8e.xn--p1ai/ru/konstruktor-proshivok-pro Kliknij na GONKAD... wgraj na hulajnogę i spróbuj... jak będzie coś nie tak to skoryguj parametry i powtórz. Tak jest chyba najlepiej i najbezpieczniej, mi to zajęło tylko 16 prób nim byłem zadowolony. Czyli co... jedna hulajnoga inaczej liczy obroty koła ? http://xn--80atlli8e.xn--p1ai/ru/konstruktor-proshivok-pro -> GONKAD -> Patch!
 7. Zawieszenie... w porządku, choć pojeździłem tylko 200-300 km. Faktycznie ten „amortyzator” jest lekko kiepski, może zmienię na powietrzny. A teraz mam przerwę jesienno - zimową.
 8. Bezpieczne są ustawienia fabryczne.
 9. Jest to możliwe, zobacz moje zdjęcie powyżej. Po 1000 km luzy zaczęły mnie irytować i poprawiłem jak na zdjęciu. Niestety przy 3000 km wyszła kiepska jakość materiału, uszy zaczęły się wyciągać i powstał luz z którym już walczyć mi się nie chciało. Skończyło się usunięciem zawiasu.
 10. Można, ale to się kończy tak... No a ostatecznie... (zawias usunięty)
 11. Ehhhh... 25 pln. Oprogramowanie pochodzi z: xiaoscooter.site Link do generatora: http://xiaoscooter.site/ru/konstruktor-proshivok-pro
 12. pixelq

  M365 zimą

  Tak. Rozładować do 50% pojemności i składować w dodatniej temperaturze.
 13. Zawsze można oryginalne wersje wgrać m365 downg, oczywiście jak hulajnoga jeszcze żyje.
 14. To może i dobrze że, nie chciał ? W Mi Home raczej nie ma nic ciekawego, no i nie czytając komunikatów można zrobić aktualizacje.