pixelq

Użytkownicy
 • Content Count

  426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pixelq last won the day on June 20

pixelq had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

2 Followers

About pixelq

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

316 profile views
 1. Jeśli masz gwarancje to... gwarancja. Tu lista serwisów Serwisy prowadzące profesjonalne naprawy M365 & PRO w Polsce https://r.tapatalk.com/shareLink?share_fid=74005&share_tid=46586&url=https://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/46586-Serwisy-prowadz%C4%85ce-profesjonalne-naprawy-M365-%26-PRO-w-Polsce&share_type=t No i można ew. samemu kombinować. Obstawiam że, jakoś przesunął się magnes (dostęp od spodu klamki)
 2. Jeśli weźmie się ostatnie wersje m365 i pro to nie ma żadnej różnicy w kontrolerze. Sprawdzone naocznie. Jakby jednak ktoś dłubał i chciał sprawdzić to proszę Kontroler m365
 3. Nie - tu tranzystory nie maja znaczenia. Tak - można założyć silnik do m365 z pro. Coś jest nie tak z wtyczka i/lub przewodami podłączonymi do klamki. Może ew. są przekręcone przewody.
 4. Dziękuje że, chciało Ci się opisać. Ryzykujesz... Twój wybór. Rozważ zakup podróbki, nawet jak miał byś tylko użyć obudowy i dekla: https://s.click.aliexpress.com/e/sEXDixO0
 5. Wersja Pro z ustawiona większa mocą i wyłączonym kersem... tak. Nazywają ten dźwięk „clonk” Silnikowi się nic nie dzieje.
 6. Z tego co wiem o MAX - opony produkuje cst - są bezdentkowe - na moje oko mogą nie pasować (silnik max-a jest szerszy od Pro) Obym się mylił.
 7. Tak jest. Proponuje że, jeśli ktoś ma propozycje z FW to poproszę o link z parametrami. Nie zip/bin. Admin forum tez się ucieszy. Np.: https://m365.botox.bz/?version=DRV142&normal_max_speed=29&eco_max_speed=26&motor_power_constant=49000&instant_eco_switch=on&voltage_limit=52.00&bms_uart_76800=on Oczywiście nie próbujcie generować i wgrywać fw z tego linka... zakończy się błędem 21 - błąd komunikacji z BMS.
 8. No to zostaje problem prozaiczny. W tym ble coś jest nie tak z kabelkami lub wtyczka podłączana do klamki hamulca. A tak przy okazji ostrzegam lojalnie przed tą podróbką Zeznaje że, ma wersje oprogramowania 572 i oszukuje zawsze iż kontroler (DRV) ma wersje 151. Cała zabawa kończy się mistycznym błędem 10.