Jump to content

Talibek

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Talibek

 • Rank
  Nowy
 1. Talibek

  MIUI 8.3.22

  Nie ukrywam, że też już trochę dłubię w Xiaomi, przeczuwałem, że full wipe pomoże Ale mimo wszystko zaskoczyło trochę
 2. Talibek

  MIUI 8.3.22

  Ogarnięte. Puściłem jeszcze raz robiąc wipe cache/dalvik i poszło
 3. Talibek

  MIUI 8.3.22

  Wgrałem przed chwilą Oreo na Mi5 i kurka.. "Program Aktualizacje przestał działać", "Program Google Play przestał działać", proces "android.process.media" wciąż przestaje działać - co jest grane??
 4. Talibek

  MIUI 8.3.2

  Wszystko ładnie, pięknie. Mam jednak ustawione korzystanie tylko z przycisku Home. Także prawy funkcyjny odpada. Temat nieaktualny, ponieważ kupiłem Mi Note 3, a Mi5 już ma przeflashowanego globala jak mu fabryka dała i jest prawie gotowy na sprzedaż, potrzebuję zakupić i wymienić tylną klapkę, boo.. trzasła jak to w Mi5.
 5. Talibek

  MIUI 8.3.2

  Dobra Staśki - zaktualizowałem przed robotą Mi5 do Oreo- stanęło na ciagłym komunikacie "Nie zasłaniaj obszaru głośnika". Co począć? Próbowałem zrobić wipe data, cache, system, bez data i internal storage. No i z powrotem próbowałem przeflashować 7.0 - ale dostawałem komunikat jeszcze w TWRP, że nie zainstalowano systemu. czy kontynuować uruchamianie telefonu? Jak to rozwiązać? Bez full wipe?
 6. Talibek

  MIUI 8.3.2

  Jak sprawnie zaktualizować twrp? Przyznam się, że nie robiłem tego od początku jak je mam. Można to zrobić z poziomu aktualnego twrp? Czy przez kompa?
×
×
 • Create New...