Jump to content

jankoo

Użytkownicy
 • Posts

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by jankoo

 1. Jak w temacie: po wejściu w ultraoszczędzanie pojawia się problem z nawigacją. Nie ma dolnych przycisków, nie działają też gesty. Po wejściu w cokolwiek zmuszony byłem zrestartować telefon, bo nie miałem jak powrócić. Też tak macie czy u mnie coś nie teges?

  Dawno nie korzystałem z tego trybu, ale dałbym sobie głowę uciąć, że wcześniej tak nie było. W ustawieniach nie znajduje nic co miałoby z tym związek.

  Soft fabryczny, miui global 12.5.15

 2. 14 minut temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

  To nie jest błąd aplikacji, ten ciąg to tłumaczenie z aplikacji od Google'a (MediaProvider.apk). Zatem za taką pierdołę trzeba podziękować Google'owi. Zmiana aplikacji na domyślną nie ma tu znaczenia, bo właśnie to sprawdziłem.

  No właśnie na taki "googlowy" komunikat mi to wyglądało. Czyli nic się nie da z tym zrobić?

  Niby bzdura, ale lubię mieć porządek w zdjęciach, więc je przenoszę do odpowiednich folderów. No i tu robi się to dość irytujące...

 3. 11 minut temu, oskiki12 napisał(a):

  wiesz jak to naprawić to powiec

  Kiedyś miałem taki problem i korzystałem z jakiegoś programu, który zamienial daty utworzenia czy modyfikacji w exifie.  Nie pamiętam jaki to był program. Coś mi się kojarzy, że robiłem to na kompie. Może ktoś inny podpowie?

  Na przyszłość: ja przenoszę zawsze między folderami w galerii (nie w żadnym managerze plików) i tam w ustawieniach mam włączoną opcję "zachowaj datę utworzenia przy operacjach na plikach" czy jakoś tak.

 4. @QBAQ Też mnie to drażniło (nawet o to tu kiedyś pytałem), nie znalazłem rozwiązania więc przesiadłem się na ViaBrowser. Przy dość intensywnym użytkowaniu dane nigdy nie czyszczone zajmują mi obecnie 420MB. Dla porównania: wyzerowana przeglądarka systemowa ok. 280MB!

  Sama przeglądarka jak dla mnie jest ok. Jedyny ból przy przesiadce, to konieczność ręcznego dodania zakładek (brak exportu z systemowej). Teraz jednak myślę, że skoro ViaBrowser ma import/export, to może można na kompie "z palca" stworzyć taki plik ze swoimi zakładkami i zaimportować. O ile jest tam po prostu HTML a nie jakieś krzaki - nie sprawdzałem

×
×
 • Create New...