Jump to content

suad

Użytkownicy
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by suad

 1. Wyświetlacz to jest co widzisz - czyli obraz masz ok? Ta warstwa u góry, która reaguje na dotyk to digitizer czyli zapewne to co masz uszkodzone fizycznie choć reaguje na dotyk. Można wymienić sam digitizer ale niektórzy wolą od razu wymieniać komplet. Trzeba do tego trochę wprawy, dokładności, taśmy 3mm do ponownego przyklejenia i wiedzy co gdzie trzeba podważyć , odpiąć lub odkręcić.  

 2. Tą kartę należnościową powinieneś dostać dopiero po zapłaceniu cła. Skoro nie płaciłeś a otrzymałeś to wyjdzie na to, że pani z poczty będzie musiała zapłacić, dlatego że ona musi rozliczyć się z przesyłek a zapłatę cła ma pobrać poczta. Sam miałem kiedyś taką sytuację , że listonosz zostawił mi tą kartę i nie wziął pieniędzy. Paczkę odebrała siostra. Jak bym się uparł to musiałby sam zapłacić, jeszcze tym bardziej,że często zostawiał awizo w drzwiach mimo tego, że jestem w domu. Nie chciało się mu zadzwonić na dzwonek, pewnie dlatego, że musiałby mieć paczkę ze sobą. Jednak zapłaciłem - może polepszy się dostarczanie innych paczek :)

 3. Dnia 16.02.2016o17:41, ear napisał:

  wciskałem na siłę ładowarkę do portu nieprawidłową stroną

  co znaczy wciskałem ładowarkę do portu ? całą ?
   

  Dnia 16.02.2016o17:41, ear napisał:

   telefon ładuje się jedynie na dwóch z czterech posiadanych przeze mnie kabli


  Jaki masz problem skoro ładujesz na 2 kablach bez problemu - skoro tak to gniazdo nie jest uszkodzone a winne są kable ?
   

  Dnia 16.02.2016o17:41, ear napisał:

  gniazdo się po prostu zepsuło. 

  gniazdo samo się nie psuje - Ty je zepsułeś wciskając na siłę.

 4. 10 godzin temu, mrosi napisał:

  Czy tę dolną część widżetu można odłączyć? Czy ta pogodynka może funkcjonować jako widżet w zakresie, jaki zaznaczyłem na Twoim zrzucie?

   

  Screenshot_2016-02-04-22-41-15_com.miui.home.png.3d5f301af470cd14afbcbfe99915f1dc.png

  ta dolna część ekranu to był widget Google Now. Apka ma duże możliwości personalizacji i tak - można wyłączyć informacje o sile wiatru itd. Jest darmowa w Google Play - zainstaluj - zawsze można odinstalować :)

 5. Ten typ tak ma ? Też mam Redmi Notę 4G z 2GB RAM, wgrane wczoraj MIUI7 i nie mam takich problemów. Dzisiaj miałem włączone cały dzień radio na full dźwięk i bateria spadła 18%. Temperatura nie wyczuwalna. Może to być problem z baterią. Kup nową i jak problem będzie nadal występował to do serwisu.

  Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

×
×
 • Create New...