Jump to content

Thomas_Anderson

Użytkownicy
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Thomas_Anderson

 1. Od kiedy kupiłem ten irygator to są jakieś problemy z baterią. Na początku po naładowaniu baterii do pełna po odłączeniu ładowarki poziom naładowania akumulatora spadał w ciągu kilku sekund o 20-30%. Po jakimś czasie urządzenie sygnalizowało ładowanie ale poziom baterii był cały czas na poziomie 20%. Na chwilę obecną irygator już nie reaguje w żaden sposób na podłączoną ładowarkę. Nie ładuje się. Pisałem już do Oclean na Aliexpress. Jedyne co mi doradzili to reset urządzenia i ponowne wgranie firmware. Niestety to nie pomogło. Czy jest jakiś serwis w Polsce, który potrafiłby naprawić irygator?

   

  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

   

   

 2. Mi9t. Strasznie sciemnia wyswietlacz gdy jest malo swiatla, automatycznie sciemnia chyba na najnizszy z mozliwych poziomow, trzeba recznie rozjasniac. 
  Na Mi Note 10 jest dokładnie tak samo

  Wysłane z mojego MI Note 10 przy użyciu Tapatalka

 3. Nie działa poprawnie u mnie tryb Nie przeszkadzać. Do tej pory były wyciszone wszystkie dźwięki a teraz pomimo włączonego trybu dźwięki dalej słychać

  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

 4. zakupiłem mi note 10. Telefonik odlokowałem. wgrałem najnowsze  twrp w wersji twrp-3.4.0-1-tucana.     .jak instaluje paczkie miui polska system startuje i jest ok ale jak chce dodac i  instaluje magisk.zip to telefon w chodzi w tryb fastboot. To samo sie dzieje jak mam orange fox Proszę o pomoc.
  Instalujesz zapewne miui oparte o androida 11. Na nim magisk nie działa z powodu braku ramdisku

  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

 5. Pacjent to Mi Note 10, sieć to Orange. Nagle ni z tego, ni z owego telefon przestał się logować do sieci lte na pierwszym slocie. Próbowałem logowania ręcznego, ale po wybraniu Orange 4G telefon dłuższą chwilę "mieli" i wyświetla komunikat, że nie można się zalogować do sieci. Po przełożeniu karty do slotu drugiego sieć lte loguje się bez problemów. Telefon ma trochę ponad 3 miesiące. Kupiony był na Ali w HongKongGoldway. Nigdy nie upadł. Czy to możliwe, że to jakaś ukryta wada telefonu?

 6. W aplikacji motywy nie wyświetla się żadna zawartość oprócz działów Dzwonki i Czcionki. W pozostałych jest komunikat Nie można połączyć się z siecią

  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

×
×
 • Create New...