Jump to content

Thomas_Anderson

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Thomas_Anderson

 1. W tej wersji zauważyłem, że aplikacja YouTube Vanced w kółko wyświetla powiadomienia o filmach, które już do tej pory widziałem. We wcześniejszej wersji nie było tego problemu. Poza tym bateria schodzi w oczach.

  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

 2. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. W asystencie dźwięku mam włączone dostosowanie dźwięku w wielu aplikacjach. Po zawieszeniu telefonu głośność dźwięku w zmienionych aplikacjach wraca do maksymalnego poziomu.


  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

 3. Od kiedy kupiłem ten irygator to są jakieś problemy z baterią. Na początku po naładowaniu baterii do pełna po odłączeniu ładowarki poziom naładowania akumulatora spadał w ciągu kilku sekund o 20-30%. Po jakimś czasie urządzenie sygnalizowało ładowanie ale poziom baterii był cały czas na poziomie 20%. Na chwilę obecną irygator już nie reaguje w żaden sposób na podłączoną ładowarkę. Nie ładuje się. Pisałem już do Oclean na Aliexpress. Jedyne co mi doradzili to reset urządzenia i ponowne wgranie firmware. Niestety to nie pomogło. Czy jest jakiś serwis w Polsce, który potrafiłby naprawić irygator?

   

  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

   

   

 4. Mi9t. Strasznie sciemnia wyswietlacz gdy jest malo swiatla, automatycznie sciemnia chyba na najnizszy z mozliwych poziomow, trzeba recznie rozjasniac. 
  Na Mi Note 10 jest dokładnie tak samo

  Wysłane z mojego MI Note 10 przy użyciu Tapatalka

 5. Nie działa poprawnie u mnie tryb Nie przeszkadzać. Do tej pory były wyciszone wszystkie dźwięki a teraz pomimo włączonego trybu dźwięki dalej słychać

  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

×
×
 • Create New...