ZIOLOISO

Użytkownicy
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by ZIOLOISO


 1. Z tego co wiem pracują już nad Lineage z androidem 10, na K20Pro juz jest wersja wstepna i dziala. Możliwe, że lineage 17 będzie juz w wersji official. Może warto zaczekać z miesiąc. Ta czy owak nawet ta obecna lineage 16 unofficial jest lepsza od tego cholernego miui. 
  Mnie Miui aż tak bardzo nie irytuje, tylko bateria jak mi szybko schodzi na telefonie. Dlatego szukam innego rozwiązania. Czysty Android napewno będzie lepiej działał pod tym względem.

  Napewno ta dyskusja czy tak czy nie, nie ma sensu.

  Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka


 2. 14 godzin temu, Rogeros napisał:

  to chyba wiem w czym masz problem.

  Dzięki za info. Kompletnie nie wiedziałem, że trzeba firmware wgrywać. A miałem już xiaomi.eu z androidem 10 pewnie dlatego muszę to wgrać od nowa. W najbliższych dniach nie będę tego robił, ze względu na czas, ale jak będzie luźniej to po testuje czy się uda w końcu.


 3. 3 hours ago, maik30d said:

  Tryb oszczędzania, smart cover, kieszonkowy - wyłączony. Zobaczymy co przyniesie najbliższy miesiąc :) ja też Pocoluncher instalowałem i w sumie po tym pojawiły się zwiechy. Teraz go nie ma już w systemie ale problem jest

  Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
   

  Po testujcie jeszcze wyłączenie opcji skanowania WiFi i Bluetooth, to jest gdzieś w lokalizacji. Mi też to pomogło jeśli chodzi o szybkość rozładowywania w stan by.


 4. Czas, przed ekranem, nie jest mi to potrzebne, a baterię łyka. Jest kilka niepotrzebnych aplikacji, które muszę usuwać przez ADB. Zrobiłem cofkę narazie na Global stable. Telefon ma na 24h zjadł o ponad 30% mniej. I nie jest bez cały czas ciepły na ekranie. Na tej ostatniej na adku 10 to grzał się lekko w wygaszeniu. Zjazd 75% baterii przy sot 2-3, a nie gram. Liczę na to, że na custom roomie będzie jeszcze lepiej z baterią.

  Wysłane z mojego Xiaomi Mi 9T przy użyciu Tapatalka


 5. Spoiler
  Dnia 12.10.2019 o 18:15, ZIOLOISO napisał:

  Wie ktoś o co chodzi z tym błędem?

   

   

  Znalazłem rozwiązanie tego problemu bo mnie już to irytowało na potęgę. Ktoś tu pisał o partycji persist, to była jej wina bo aktualizacja ją wysypała. Trzeba ją samemu teraz wgrywać... Wgrałem, camera się skalibrowała i jest ok. 

   

  I mogę się połączyć ze swoim smart watchem :D


 6. No pisze juz kilka razy i tym, że jest wrzucony i nie będzie miał innego numeru. Numer 27 jest dla Mi 9 i Mi8. Po dacie widać, że już na serwis jest i dlatego wyskakuje do poprawia to samo...

  Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka


 7. Zainstaluj ręcznie z twrp. 26 to pierwsza wersja 27 to rebuild

   

  Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

   

  Zależy na jaki model, wystarczy zwrócić uwagę o której h było wgrane na serw. Z dzisiaj to już poprawiony mój 26. Mi 9 i mi 8 ma 27

   

  Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka