ZIOLOISO

Użytkownicy
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by ZIOLOISO


 1. 11 hours ago, Antyhaker said:

  Poczekaj jeszcze z pół roku to Ci mojego mogę odsprzedać :P

  Co do modów - pic na wodę, w większości przypadków placebo. Nigdy nie trafiłem na żaden mod, który faktycznie coś by zmieniał.

  Za pół rok ja będę polował na nowego OnePlusa :P, ceny nie szczególnie poleciały na niego to już nie chce 7.

  Nie będę się upierał, że dają "coś", bo nie miałem wcześniej tyle z nimi do czynienia, a ten model ich po prostu nie ma. Zweryfikuję napewno to kiedyś.

  • Like 1

 2. 22 hours ago, Antyhaker said:

  W jakim sensie wrzucasz persist? Kopię? Bo jak wrzucisz z globala to L1 zaorane.

  No przy zmianie romów to wyczaiłem. Straciłem L1, bo wyskakuje komunikat, że magazyn ble ble... ściągam wersję romu fastboot, np global china najnowszy. Wyciągam z niego persist, kopiuje na telefon, instalacja w twrp i jest. Mi L1 potrzebne jest żebym się z smartwachem połączył.


 3. 5 godzin temu, bolekkk napisał:

  94%

  No to jest ciekawostka bo u Ciebie system Android mniej je % jak sygnał, a umnie to 30-40 % zjada, ten sam telefon i ten sam soft niby. Jakby zasięg u mnie zjadł więcej to normalne, ale taka różnica w system ANDROID? To o co tu chodzi?

  a44bcf0d0e892afd438ab17b4b8aba42.jpg

  Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
   


 4. U mnie na Mi9T jest to jedno z najlepszych wydań na andku 10 i MIUI 11. Bateria sztos, innych niedociągnięć nie zauważyłem, oprócz problemu z zapisem logów, ale zrobiłem w twrp chmod 0444 dla folderu diag_logs i tymczasowo problem rozwiązany.
  No ja nie wiem jak u Cb ta bateria, ale u mnie ja tel leży i nic nie robi to rozladuje na godzinę 2%. To jest mega słaby wynik. Fakt wszystko działa. Na włączonym ekranie też dobrze sit wychodzi, ale telefon mieli jak leży niepotrzebnie i nie idzie tego ogarnąć.

  Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka


 5. Miałem chwilę HavocOs, tylko nie zostałem bo mi backup siadł i nie przywrócił tak jak miał. Ogólnie to był jedeny custom z którym nie miałem problemy żeby ruszył. Narazie używam bety, ale bateria sypie na stand by bardzo szybko. Widocznie takie to jest. Sot wychodzi spoko. Nie rozumie tylko tego czuwania. Jeśli wyjdzie stabilny w miarę mitrage i twrp żeby można było z back up latać miedzy romami to potestuję jeszcze customy.  

  Miałem też REvOS, ale tam nie wiadomo dlaczego np. janosik wylatuje... Działa wszystko na beta miui, ale denerwuje mnie ta bateria.