ZIOLOISO

Użytkownicy
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by ZIOLOISO


 1. Ja dzisiaj odebrałem swoją "9T". Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Bardzo szybki i zgrabny. Wygląda na bardzo solidny telefon. Dość ciężki jak na wymiary jakie ma. Miałem wcześniej Mi Max 3 i był tylko o  ~30g cięższy, a sporo większy. Za tydzień odblokowanie bootloadera i wrzucam TWRP + root. Zostanę raczej na Global Stable. Czekam na jakąś fajną wersję Gcam i zmodyfikowany kernel, aby energo oszczędność poprawić.


 2. Udało mi się okiełznać temat prawdopodobnie z baterią. Miałem harmonogram na włączanie oszczędzania energii na noc. Powiem szczerze, że dzisiaj tego nie zrobiłem i wczoraj i średnio po 2% baterii poszło tylko, a nie 15-20%

   

  Problem teraz taki mam, że mi powiadomienia nie przychodzą z takich aplikacji jak Faceboo, Messenger, Gmail.  Whatsup działa, Talpak czy kilka innych. Ogólnie Gmail np. się nie synchronizuje, muszę wejść w niego i ręcznie przeciągnąć...


 3. Witaj,

  Ogólnie tu tematy o Mi Max 3 :grin:  Pendrive do telefonu? Mgsm podaje, że Mi Mix 3 nie ma slotu na pamięci SD, jeśli byłaby to pomyłka, ale pewnie chodzi konkretnie o pendriv'a. Ciężko coś znaleźć o granicach. Jesli takowe USB c ma.


 4. U mnie na Mi Max 3 występuje taki problem z baterią. Zasięg sieci zjada ponad połowę baterii. Przez noc 7h zjadł 20%. Zasięg był 2G bo u mnie gdzie mieszkam tylko taki. Problem nie jest tylko na tej wersji, wydaje mi się, że występuje od kiedy jest android 9. Mogliby coś z tym zrobić.

   

  Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

   

   

   

  043711e16427eac69ca84826ab171806.jpg


 5. Aktualnie działam bez root. Google Camera działa, kernel też potestuję na dłużej zobaczę jak się telefon będzie zachowywał. Aplikacja niech sobie siedzi narazie. Najgorzej wygląda sprawa z Samsung Heathy, 11% baterii mimo, że jej nie używałem. Reszta jest znośna. Wywale konto do synchronizacji zobaczymy co się będzie działo. Trzeba kombinować widzę.

  Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka


 6. Zainstalowałem i faktycznie pozmieniało zegary. No nic będę testował.

  Nie ma opcji usunięcia tej aplikacji w sumie nie wiem dlaczego.

  Denerwuje mnie fakt, że włączają mi się same aplikacje w tle. Facebook, massenger, Samsung Heathy. Mają że wtle nie mogą działać. Autostart też nie mają. Nie wiem o co chodzi.

  Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka


 7. Nie wiem o co chodzi z tym kernerem. w sensie taki, że po co się to zmienia i co to m dać?

  Ok już się trochę zaznajomiłem. Serio trzeba wipe robić? Ja się chce stary dać do roma się wgrywa normalnie czy coś innego się robi. Root niepotrzebny?  Aplikacji też nie kojarzę

  Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka
   


 8. Potestuję bo naprawdę mam dość instalacji softu.

  Zobaczę co teraz pokaże, ogólnie znalazłem informację, że telefon nie przechodzi w deep sleep co pokazuje, że jest wybudzony. Podobno ustawienia aplikacji mają znaczenie. No nie chce mi się wierzyć, żeby taka różnica była między tymi wierszami, to musi być coś z ustawieniami spokopane. Będę to sprawdzał, bo ten telefon powinienem bez problemu co dwa dni ładować w taki sposób jaki ja go używam. Jak nie co 3 dni.

  Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka


 9. Ok, obczaje na przyszłość.

  Ja mam coś nie tam z ustawieniami aplikacji bo widać, że dużo ma autostart. Wywaliłem prawie wszystkie i będę stopniowo dodawał i zobaczę czy będzie lepiej, ta bateria powinna znacznie dłużej działać jak ekran jest wyłączony, spokojnie do trzech dni, a nie taka padaka.

  Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka


 10. Wczoraj jak pisałem post to już była Właśnie w tym miejscu.

   

  Dalej jest problem ze stabilnością trybu nocnego, gdzie od czasu do czasu lubi wysypać się aplikacja. Tzn jak włączę i działa to działa, jak włączę i sypie to już sypie do bólu.

   

  Ok, pokombinowałem trochę i narazie tryb nocny się nie wysypał zobaczymy jak dalej będzie. Piękne zdjęcia robi ta aplikacja.

   

  Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

   

   

   

   

   

   

  • Thanks 1