Jump to content

piotrplawecki

Użytkownicy
 • Posts

  319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by piotrplawecki

 1. Witam ma ktoś pomyśl co zrobić z tymi płatnościami z aplikacją Portfel. Problem polega na tym że nie przechodzą zabezpieczenia i urządzenie jest nie bezpieczne. System Miui 13 na 12 tego nie było. Przez ten błąd nie mogę płacić telefonem. Pewnie to wina aplikacja ale jest na to jaki sposób? 

 2. Witam  Poco x3 pro po przejściu na Miui 13 pokazuje się problem z klonowaniem aplikacji. Po próbie klonowania robi się nagły reset telefonu niby aplikacja jest zklonowana ale nic nie można zrobić. Po robię wyłączenia klonowania danej aplikacji też reset. 

 3. 2 godziny temu, ajavor napisał:

  @piotrplawecki

  TWRP Nebrassy nie potrafi odszyfrować partycji na Android11, przez to też miałem błędy BT. Jak zaktualizujesz do MIUI13, to będzie ok.

  Ja zrobiłem to tak mając MIUI12 i twrp-3.6.2_11-0-vayu-TeamWin:

  1. Wgranie twrp-3.6.2_12-0-vayu-Nebrassy bezpośrednio z poziomu starego TWRP.

  2. Wejście do nowego TWRP. Na ekranie odblokowania hasłem w TWRP wybieramy ANULUJ bo i tak nie rozpoznaje prawidłowego hasła.

  3. Zainstalowanie z poziomu TWRP najnowszego romu MIUI13 przez pendrive podłączony przez usb-otg.

  Właśnie do tego doszedłem wczoraj po instalacji. Myślałem że coś nie tak bo nie zrobiłem czyszczenia. A jak zrobiłem to zostały tylko pliki i zdjęcia reszczta poszła cóż instalacja na nowo wszystkiego 

 4. 23 godziny temu, fake4r napisał:

  Sorry że tak późno
  @CzesioZuch89 https://www.aliexpress.com/item/4001321781244.html
  @pawel188 obraz raczej normalny. Oczywiście nie będzie taki kryształ jak przy zwykłym szkle ale wolę to matowe elastyczne bo mam spokój na długi czas. Zwykłe szklane co chwilę mi pękały gdzieś albo gdy spadł telefon to już krawędź byłą obszczerbana..

  A jak wygląda palcowanie się szkła i czy dopasowanie i nakładanie jest tak jak pokazuje sprzedawca niema bąbli 

 5. Nie zgodzę się mam szkło na aparat tylko mały problem szczegół mam wycięcie na lampę błyskową 

  19 godzin temu, pawel188 napisał:

  odradzam szkło na aparat jak w nocy zrobisz zdjęcie z lampą to ci prześwietli zdjęcie co do etui to tak można sam tak miałem  

   

 6. Witam dziś chciałem wgrać do swojego Poco x3 pro nowa wersje systemu i tu pokazał się problem. Polega on na tym że po odpaleniu recovery w Twrp w pokazuje 0 MB. Co może być powodem?System udało się zaktualizować za pomocą Otg z USB 

×
×
 • Create New...