pawelpk

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by pawelpk


 1. 16 godzin temu, Netoper napisał:

  No jak wyłączasz apkę no to jak ona ma się komunikować z zegarkiem?
  Druga sprawa , we właściwościach apki trzeba jej nadać uprawnienia do autostartu, pracy w tle, wyłączyć dla niej optymalizację energii, i zablokować/zakłódkować w ostatnich alikacjach żeby jej nie wyrzucało z ram-u

  Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
   

  Tyle to wiem że po wyłączeniu apki nie bedzie się komunikować no bo jak? To oczywiste, wczoraj po ośmiu godzinach doszedem do tego że po wyczyszczeniu ramu i ponownym właczeniu apki nie przekazywał smsów. Ale samsung ma dwie aplikacje: główną: Wearable i jakąs pomocniczą tzw plugin, i ten plugin właczyłem aby działał w tle i uruchomiłem wszystkie parwie uprawnienia i.... działa.


 2. Witam wszystkich, chciałbym zapytać, czy ktoś używa telefonu Xiaomi i zegarka Samsung Active 2? Mój zegarek huami Pace skńczył swój żywot po tym jak się okazało że wcale nie jest wodoodporny więc kupiłem zegarek wodoodprony Samsung active 2, samsung ma taką aplikację wearable, która odpowiedzialna jest za przesyłanie z telefonu na zegarek smsów- otóż kiedy wyłącze aplikację i wczyszczę ram, a następnie uruchomię, zegarek nie odbiera smsów. Muszę zresetować telefon i wtedy odbiera. Czy ktoś ma pomysł co tam i gdzie się odbywa że po wyłaczeniu apki smsy nie są przekazywane w zegarku?


 3. 12 godzin temu, raczek84 napisał:

  A jak u was z czytnikiem linii w ekranie dla mnie to jakiś dramat nie chodzi o szybkość tylko o fakt że bardzo często ni jest w stanie mi odblokować telefonu palcem nie rozpoznając odcisku co jest mega irytujace. To mój przypadek tylko czy z tym czytnikiem coś jednak jest nie tak ??

  Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
   

  Uruchom sobie rozpoznawanie twarzy,działa idealnie


 4. 6 godzin temu, JamCiTo napisał:

  Przeczytaj powoli i ze zrozumieniem to co napisałem... Jeżeli nie dotrze to jeszcze raz... A jeżeli nie zrozumiesz po 5tym razie, to wybacz, ale szkoda Ci tłumaczyć... 

  Rozumiem wszystko,wiem że można ustawić skrót który wymaga dwóch kliknięć, widzę że wszystko z google jest.  Początkowo nie zczaiłem tej waszej nomenklatury "dialer" teraz już wiem taki z angielszczony skrót myślowy

  A co zapisu kontaktów na karcie sim, to tego nie ma? Czy ja nie potrafię tego włączyć?


 5.  

  2 godziny temu, Peaceul napisał:

  Za to akurat możesz podziękować bodajże przepisom UE, w żadnym telefonie z oficjalnym softem sprzedawanym w UE nie znajdziesz już nagrywania rozmów. 

  Nie wiem czy wiesz ale piszesz na forum miuipolska, i na tym romie można nagrywać rozmowy bez problemu. Ty zapewne używasz wersji global.

  Ale w mi 9 w globalu 11.06 mogę nagrywać rozmowy. W mi 9 mam zapisywanie kontaktow na karcie sim. Ogólnie wszystko co wymieniłem w mi9 nie istnieje. Jest idealny.


 6. Ogólnie telefon tragedia. Brak możliwoßci nagrywania rozmów, brak szybkiego wybierania numeru na klawiaturze, brak ustawienia skrótu z nr telefonu na pulpicie do szybkiego wybrania telefonu, brak zapisywania kontaktów na sim, brak jakiegokolwiek powiadomienia o nie odebranym połączeniu czy smsie w postaci diody czy ekranu. Kupiłem go źonie i żałuję bo do tej pory żaden mnie nie zawiódł z modeli xiaomi.


 7. Moderatorze zanim usuniesz ten temat, przeczytaj - nie znalazłem wątku podobnego.

  Zwracam się z prośbą o pomoc, otóż, mój xiaomi mi 9 jak i poprzedni redmi note 4, do niektórych nie dostarcza smsów. Telefon wysyła ale nie ma raportów dostarczenia. Zmieniłem kartę sim, wprowadziłem ręcznie ustawienia i dalej smsy  czasami nie dochodzą. Zauważyłem jedno, kiedy wysyłam jeden po drugim do tej samej osoby to się w jakiś sposób blokują, play oczywiście odpowiada że to nie ich wina. Co jeszcze można zrobić. Wątku o tych smsach nie znalazłem wpisuję różne frazy i nie ma takiego samego problemu. 

  W kalendarzu natomiast, mam nastawione przypomnienie, które nie włączy się jeśli ekran telefonu jest zablokowany, uruchamia się wówczas kiedy wezmę telefon w rękę i go odblokuję wówczas przychodzi przypominenie z kalendarza.

  Soft mam miui global 10.2.30 z polskiej dystrybucji ale soft nie ma tu nic do tego bo na starszym redmi note 4 było to samo z smsami. Kalenadarz działał bez zarzutu


 8. Dnia 2.09.2019 o 11:06, ThreeDog napisał:

  Problem nadal występuję. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić, nie chcę korzystać ciągle z internetu by wysłać i ODEBRAĆ od kogoś wiadomość. Nie dostaję już nawet SMSów od kogoś. Dziewczyna ma w sieci Play, telefon to Mi 9 i nie ma takich problemów. Nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi ale wygląda jakby sieć T-Mobile nie radziła sobie z telefonami od Xiaomi.

  Ja mam w playu i to samo co u Ciebie, coś jest nie tak z tą  marką. To już mój drugi telefon tej marki i nie dochodzą smsy