maniolo

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by maniolo


 1. Tzn brakuje 0.5mm z boku aby zakryć powierzchnię robocza.

  Szkło nigdzie nie odchodzi. Zresztą widać na zdjęciu. Nie ma żadnych pęcherzyków powietrza. Szkło odrywałem ze 3 razy podczas naklejania i zawsze się przykleilo.

  W porównaniu z innymi to jak inne szkła jest za wąskie, 1mm szersze i szkło idealne. Plus za to że przykleilo się bez żadnych pęcherzyków mimo odrywania. Przyklejalem z 5 innych i to jest najlepsze(jedno było szersze ale nie doszlo) . Zastanawiam się jeszcze czy nie spróbować Mocolo . Na allegro widziałem już takie szkło ale innej firmy. Stosował ktoś może folie arc od 3mk?


 2. Moje spostrzeżenia bo 2 miesiącach użytkownika:

  -super bateria. Ponad 7h SOT.

  - plus za płynność telefonu. Nie grzeje się nadmiernie.

  - poprawna reakcja na czytnik Lini papilarnych

  - spasowanie ok (po upadku na płytki zero śladów :))

  - do minusów mogę się przyczepić do harszczenia głośnika i czasami jakby na dotyk nie reagował (wydaje mi się że to bug softa)

  Ogólnie polecam telefon


 3. Ja mam teraz 3mk flexible glass i nie pokrywa całej części roboczej wyświetlacza. Brakuje ok 0.5mm. Duży plus za to że całe się przykleilo :). Zastanawiam się nad folia od 3mk ark. Ma niby cała powierzchnię wyświetlacza pokryć.  Ciekawe ile takie szkło na zamówienie by kosztowało


 4. Patrząc na zdjęcie i po przeżyciach z kilkoma szkłami skłaniam się do twierdzenia że to nie wina szkieł a samego wyświetlacza telefonu. Testowałem z 3 rodzaje szkieł żadne nie przykleilo się dobrze. Wszystkie szkła odchodziły w tym samym miejscu na wyświetlaczu między przyciskiem wstecz a home. Dokładnie tak jak i na wrzuconym zdjęciu. Testował ktoś jakąś folie?