Jump to content

wenazyr

Użytkownicy
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by wenazyr

 1. KabelW5 Chyba trochę dramatyzujesz mam Redmi Note 4, którego używa nadal moja żona szkiełko zabezpieczające wymieniałem jej już z 8 razy :), bo ona jest bardzo zręczna i nadal działa bez problemu więc jak widać może działać więcej niż rok prawidłowo. Trafiłeś na kiepski egzemplarz i wybrałeś nie najlepszy model znany z dużej ilości egzemplarzy z rozwarstwiającą się płytą główną. Pech po prostu pech.

 2. 19 godzin temu, brawo napisał:

  To dobrze. Masz czas poczytać czy warto aktualizować.

  Kiedyś też myślałem tak, jak Ty dopóki nie zauważyłem, że dwa telefony ten sam model zachowują się zupełnie inaczej i to co u jednych powoduje problemy u innych działa bardzo dobrze i na odwrót. Xiaomi bierze części  do tego samego modelu od różnych dostawców i to jakie będziesz miał problemy ze smartfonem to kwestia losowa choć są oczywiście problemy, które czasami odczuwają wszyscy. I choć często są jakieś niedomagania (podejrzewam, że ta firma ma specjalne do tego zdolności), to przynajmniej zawsze masz względnie świeże łatki bezpieczeństwa Androida.

 3. 21 godzin temu, Junioryo napisał:

  12.5.11.0 aktualizacja z jakiegoś regionu ? 

  Ja zazwyczaj nie aktualizuję z regionów (OTA) tylko ściągam plik z https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/ i instaluję, tak jest po prostu szybciej niż czekać aż wrzucą na serwery Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii, bo o Polsce można zapomnieć tutaj zawsze aktualizacje lądują najpóźniej.

 4. Powoli zaczynam się zastanawiać czy to na pewno wina softu, w Redmi Note 4x był taki myk, że Xiaomi do tego samego modelu dawało od różnych dostawców czujniki zbliżeniowe, wyświetlacze i.t.d i jedni mieli takie problemy a inni nie w zależności od kogo mieli dany element, więc i tutaj może jest podobnie, bo u mnie podobnie jak u PanaBanbaryły żadnych problemów i na wersji 12.5.4 i na 12.5.5 nie ma.

 5. ares_1985 u góry masz różdżkę z gwiazdką naciśnij tą ikonkę i na dole otworzy Ci się menu naciśnij upiększanie i gładka, suwak w lewo i teraz zrób zdjęcie. Możesz również poeksperymentować z usuwaniem szumów kreskowych w ustawieniach aparatu.

 6. Temat wielokrotnie poruszany na forum, dokładniej przeszukuj forum. Niestety taki urok niektórych wersji MIUI, ja teraz mam wersję MIUI Global 12.1.5 EEA i tutaj działa to całkiem znośnie. Ściągnij plik zip z tym Romem i zainstaluj sobie nie czekając aż pojawi się na serwerach OTA.

 7. 23 godziny temu, Jedras87 napisał:

  Witam jaki jest aktualny soft w mi 10t pro? U mnie jest 12.0.18 z aktualizacja zabezpieczeń z grudnia 2020. Uważam że to słabo że tak rzadko wychodzą aktualizacje, no chyba że u mnie z jakiegoś powodu się nie aktualizuje

  Jedras87 poczytaj wyżej.

   

  Czy wiecie kiedy Xiaomi zamierza na ten smartfon wydać MIUI 12.5 (EEA)??? jakaś data chociaż w przybliżeniu. Z tego, co słyszałem miało być do końca kwietnia a tu mamy Maj i nic.

 8. Dzisiaj zaktualizowałem do androida 11 oraz MIUI 12.1.2 EU (przełączyłem na Szwajcarię i poszło), gesty działają, wszystko inne tak jak działało tak działa czyli nadal ekran potrafi się rozjaśnić w trakcie rozmowy i można coś sobie niechcący przełączyć lub wyłączyć, pilot nadal przestawia po dwa kanały i pogłaśnia o dwa stopnie nie o jeden :) NIC NIE POPRAWILI, zepsuć też chyba nie udało im się zepsuć nic, bo jak na razie nie zauważyłem po prostu jak było tak jest tylko z wyższym numerkiem no i oczywiście zabezpieczenia androida ze Stycznia 2021 r.

 9. Jeśli chodzi o przypadkowe odbieranie połączeń, to zmień nawyk noszenia w kieszeni smartfonu wyświetlaczem do ciała - noś np. pleckami do ciała lub kup szkło ochronne na wyświetlacz, które zmniejszy trochę jego wrażliwość na dotyk a jeśli chodzi o przypadkowe odblokowanie urządzenia, to w ustawieniach/ekran blokady/hasła i bezpieczeństwo/odblokowanie odciskiem palca/metoda rozpoznawania odcisków palców przełącz na NACIŚNIJ.

  Zakładam, że nie masz włączonego automatycznego odbierania połączeń.

×
×
 • Create New...